Poradnik - zasady selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
nr 6 (6) / 2017
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:
Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza mieszkańców do składania wniosków w naborze uczestników do Dziennego Domu SENIOR+ »
Prosimy rodziców/opiekunów dzieci o kontakt w sprawie zapisów do Miejskiego Żłobka „Radosny Zakątek". Od nowego roku Jarosław ma nową jednostkę organizacyjną. »
Od 18 do 22 grudnia jarosławski rynek po raz kolejny stanie się tłem dla Jarmarku Bożonarodzeniowego, a centrum miasta przez blisko tydzień zagości szczególna, świątecz... »
Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza Mieszkańców – dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w ko... »
21.11.2017
21 listopada przypada święto Pracowników Socjalnych. Z tej okazji Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch kieruje słowa podziękowania oraz najlepsze życzenia.
21.11.2017
Komunikat Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jarosławiu
21.11.2017
27 listopada (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali narad jarosławskiego ratusza rozpoczną się obrady LVIII sesji Rady Miasta Jarosławia.
20.11.2017
„Szlachetna Paczka” to unikalny w skali światowej system precyzyjnej, konkretnej i mądrej pomocy rodzinom w potrzebie zorganizowany na tak dużą skalę. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zorganizowanych projektów...
20.11.2017
Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego i tenisistka stołowa Parafialnego Klubu Sportowego Kolping z kolejnym międzynarodowym sukcesem! Tym razem wspólnie z reprezentacją Polski zdobyła srebrny medal w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie....
20.11.2017
Informujemy, że w związku z remontem ulicy Przemysłowej, w dniu dzisiejszym z powodu robót drogowych będzie odbywał się ruch wahadłowy na odcinku od ul. Pruchnickiej do bazy PKS.
17.11.2017
Rozsądne używanie Internetu, wiedza na temat korzyści, ale także zagrożeń wynikających z wczesnego korzystania z sieci przez uczniów szkół podstawowych to tematy zajęć i warsztatów, jakie w ramach projektu cyfrowobezpieczni.pl realizuje...
17.11.2017
W najbliższym tygodniu, w sali narad Urzędu Miasta Jarosławia (II piętro, p. 26), odbędą się posiedzenia komisji Rady Miasta Jarosławia.
17.11.2017
Mecz w ramach trzecioligowych rozgrywek piłki nożnej JKS 1909, drugoligowe spotkanie piłkarek ręcznych TS MKS „SAN” oraz zawody piłki siatkowej juniorek i młodziczek MKS „SAN – PAJDA” Jarosław to wydarzenia sportowe nadchodzącego...