Raport 2014-18
nr 5 (5) / 2018
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:
Od 18 do 22 grudnia jarosławski rynek po raz kolejny stanie się tłem dla Jarmarku Bożonarodzeniowego. W centrum miasta przez pięć dni zagości szczególna, świąteczna at... »
Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch po raz kolejny zaprasza wszystkich mieszkańców – dzieci, młodzież i d... »
W najbliższy czwartek w Miejskim Przedszkolu Nr 11 odbędzie się spotkanie organizacyjne rodziców dzieci zapisanych do nowego przedszkola. Zainteresowanych zapisaniem dziec... »
Trwa nabór do projektu „Jarosław w sieci". Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych szkoleniach podnoszących umiejętności korzystania z Internetu, w tym e-usług pub... »
20.11.2018
Rada Działalności Pożytku Publicznego w Jarosławiu jako główny organizator serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pn. "Wolontariat każdy może siebie dać". Konkurs jest organizowany w powiązaniu z Forum Organizacji Pozarządowych...
20.11.2018
Panu Władysławowi Grubie, Prezesowi Miejskiego Zakładu Komunikacji w Jarosławiu wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci MAMY, składa Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch wraz z pracownikami Urzędu Miasta.
20.11.2018
Komunikat Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jarosławiu
19.11.2018
9 i 10 listopada w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odbyły się dwa sportowe turnieje pod honorowym patronatem Burmistrz Miasta Jarosławia.
19.11.2018
Panu Waldemarowi Paluchowi, Burmistrzowi Miasta Jarosławia wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci MAMY, składają Zastępcy Burmistrza Miasta Jarosławia, Sekretarz oraz Skarbnik Miasta wraz z Pracownikami Urzędu Miasta.
16.11.2018
Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o szczególne zwrócenie uwagi w okresie jesienno-zimowym na osoby samotne, bezdomne lub wymagające pomocy. Prosimy o przekazywanie informacji o zauważonych przypadkach do Miejskiego Ośrodka Pomocy...
16.11.2018
Zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 9 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszych sesji nowo wybranych rad gmin z obszaru właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego w Przemyślu, I sesja Rady Miasta Jarosławia...
15.11.2018
Trwa akcja bezpłatnego znakowania psów będących pod opieką mieszkańców miasta. Wystarczy kilka kroków, by znacznie zwiększyć bezpieczeństwo pupila, a także uzyskać zwolnienie z opłaty za posiadanie psa. Zachęcamy do wzięcia udziału!
15.11.2018
Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej piłkarzy JKS 1909, mecz o mistrzostwo pierwszej ligi piłki ręcznej TS MKS „SAN”, zawody o mistrzostwo drugiej ligi piłki siatkowej kobiet TS MKS „SAN – PAJDA” oraz ligowe spotkanie juniorów AZS PWSTE...