Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2009 » Styczeń
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

III Turniej Drużyn Osiedlowych w futsalu - halowej piłki nożnej

W dniu 27.12. 2008 r. w hali sportowej PWSZ w Jarosławiu odbył się III Turniej Drużyn Osiedlowych w futsalu - halowej piłki nożnej.
Turniej został zorganizowany dla młodzieży nie zrzeszonej w klubach sportowych. Dużym zaskoczeniem dla organizatorów było zgłoszenie się do turnieju 19 drużyn. Łącznie rozegrano 34 spotkania, które wyłoniły zwycięzcę. Została nim drużyna - „Gramy dla Ciebie". Drugie miejsce zajęli „Świry Pułaskiego" a trzecie miejsce przypadło drużynie z Manasterza.

Królem strzelców został Jacek Jagiełłowicz - „Gramy dla Ciebie". Tytuł najlepszego zawodnika uzyskał Jacek Dobreńko - „Świry Pułaskiego". Najlepszym bramkarzem został Grzegorz Chmiel  - „Gramy dla Ciebie".

Drużyny zostały podzielone na 5 grup eliminacyjnych grając systemem każdy z każdym wyłaniając finalistów turnieju. W finale uzyskano wyniki:

- „Gramy dla Ciebie" - „Świry Pułaskiego" 3:2

- „Gramy dla Ciebie" - Manasterz 4:1

- „Świry Pułaskiego" - Manasterz 3:3

Zwycięskim zespołom oraz wyróżnionym zawodnikom nagrody wręczała obecna na turnieju pani Bożena Łanowy przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji Rady Miasta Jarosławia

Organizatorami turnieju byli: Stowarzyszenie Kibiców JKS Jarosław, PWSZ Jarosław, Sekcja Piłki Nożnej MKS „San" przy współudziale Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej UM Jarosławia

Nad prawidłowym i sprawnym przebiegiem turnieju czuwał  p. Józef Maciaszek - trener Sekcji Piłki Nożnej MKS „San"