Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2009 » Grudzień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Mistrzostwa Jarosławia w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym Dzieci klas I- IV

W czwartek 17 grudnia 2009 r. na obiekcie Krytej Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Dietziusa w Jarosławiu odbyły się Mistrzostwa w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym Dzieci klas I-IV Szkół Podstawowych Miasta Jarosławia.
 

Organizatorami imprezy byli:

- Wydział Edukacji i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Jarosławia.

- Miejski Szkolny Związek Sportowy w Jarosławiu.

- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietziusa w Jarosławiu.

Celem zawodów była popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży, oraz zachęcanie ich do aktywnego i sportowego sposobu spędzania wolnego czasu.

Do udziału w zawodach  zgłosiło się cztery reprezentacje Szkół Podstawnych z terenu naszego miasta.

Konkurencje zostały rozegrane indywidualnie a o zajętych miejscach decydował czas osiągnięty przez zawodników. W poszczególnych kategoriach wiekowych osobno startowały dziewczynki i chłopcy.

Mistrzostwa sprawiły wszystkim wiele frajdy i dobrej zabawy a emocje ze współzawodnictwa dostarczyły niezapomnianych wrażeń które zapewne na długo zapiszą się w pamięci młodych zawodników.

Na zakończenie imprezy wszyscy startujący otrzymali słodki upominek a zdobywcy pierwszych, drugich i trzecich miejsc w każdej kategorii wiekowej medale. Okolicznościowe puchary trafiły do reprezentacji szkół, które wzięły udział w emocjonującej  sztafecie 6x25m.

Uczestnikom zawodów  serdecznie gratulujemy, dziękujemy sędziom za obiektywne sprawne przeprowadzenie zawodów i zapraszamy wszystkich na kolejne tego typu zawody.

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           KLASA I-II

 

 Styl: dowolny 25 m

CHŁOPCY                                                                     DZIEWCZĘTA

  I   -   Ziemba Krzysztof SP4 (26,57)                            I   - Szczotka Dominika SP10 (23,69)

 II   -  Chomiczewski Michał SP4 (27,62)                      II  - Pawłowska Katarzyna SP5 (28,40)

III   -  Wielis Tomasz  (28,25)                                        III - Olszówka Aleksandra SP10 (29,66)

 

                                                 BIEGI  INDYWIDUALNE:

 Styl: dowolny 25 m

CHŁOPCY                                                                       DZIEWCZĘTA

  I- Dula Gracjan SP10 (18,04)                                         I- Makarowska Gabriela SP4 (20,24) 

 II- Płocica Mateusz SP4 (19,30)                                      II- Socha Anna SN (20,36)

III- Stępień Adrian SP10 (19,88)                                     III- Kielian Martyna SP10 (20,66)

 Styl: grzbietowy 25 m

CHŁOPCY                                                                       DZIEWCZĘTA

  I-  Gilarski Szymon SP10 (23,47)                               I- Niemkiewicz Julia SP4 (24,90)

 II-  Potoczny Piotr SP10 (23,84)                                II- Wołoszyn Klaudia SN (26,12)

III-  Soszyński Maciej SP10 (24,72)                           III- Stasieńko Karolina SP4 (26,69)

 

                                            KLASA III-IV  Sztafeta 6x 25 m

Styl: dowolny                                                

CHŁOPCY                                                                 DZIEWCZĘTA

                                                                             (przystąpiło 2 szkoły)                 

  I- Szkoła Podstawowa Nr 10 (2min53s)                  I- Szkoła Podstawowa Nr 4 (2min30s)

 II- Szkoła Podstawowa Nr 4 (2min20s)                   II-Szkoła Podstawowa Nr10 (3min02s)

III- SP Sióstr Niepokalanek (2min53s)                    

Styl: grzbietowy

CHŁOPCY                                                                 DZIEWCZĘTA

(przystąpiło 2 szkoły)

  I-  Szkoła Podstawowa Nr 4 (3min07s)                 I- SP Sióstr Niepokalanek (2min51s)

 II-  Szkoła Podstawowa Nr 10 (3min08s)              II- Szkoła Podstawowa Nr 10 (2min56s)

                                                                               III- Szkoła Podstawowa Nr 4 (3min08s)

                                           

Marek Piotrowski
Wydział Edukacji i Kultury Fizycznej
(22.12.2009 | aktualizacja 22.12.2009 12:53)
Archiwum
Listopad 2017
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12