Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2010 » Czerwiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Otwarte Zawody Pływackie Dla Dzieci i Młodzieży

26 czerwca 2010 roku na Krytej Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, odbyły się Otwarte Zawody Pływackie Dla Dzieci i Młodzieży .
Celem imprezy była popularyzacja pływania oraz zachęcanie do aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu .Młodzi uczestnicy mieli okazje zademonstrowania swoich umiejętności, a także ukazania potencjału tkwiącego w pływackiej młodzieży naszego okręgu. 

 

Organizatorem Turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Adolfa Dietziusa
w Jarosławiu
 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Styl dowolny 25 m  dziewczęta  (roczniki: 2000-2001-2002):

1 miejsce Magdalena Sanakiewicz  (21,84)s

2 miejsce Karolina Czechowicz  (23,78)s

Styl dowolny 25 m  chłopcy  (roczniki: 2000-2001-2002):

1 miejsce Mikołaj Chomiczewski (18,90)s

2 miejsce Michał Parzniewski  (21,79)s

3 miejsce Kacper Nuckowski  (22,80)s

Styl dowolny 25 m dziewczęta  (roczniki: 1998-1999):

1 miejsce Paulina Nycz (16,53)s

2 miejsce Ewa  Skulimowska - Rzeżwicka (17,15)s

3 miejsce Anna Socha (17,81)s

Styl dowolny 25 m chłopcy (roczniki: 1998-1999):

1 miejsce Gracjan Dula (16,69)s

2 miejsce Szymon Gilarski (18,28)s

3 miejsce Aleksio Del Frate (18,72)s

Styl dowolny 50 m dziewczęta (roczniki: 1995-1996-1997):

1 miejsce Martyna Parzniewska (33,06)s

2 miejsce Justyna Szczepanik (33,91)s

3 miejsce Dominika Kędziołka (34,40)s

Styl dowolny 50 m chłopcy (roczniki: 1995-1996-1997):

1 miejsce Dominik Makarowski ( 26,87)s

2 miejsce Piotr Gilarski (28,78)s

3 miejsce Karol Nycz (31,82)s

Styl  klasyczny 50 m dziewczęta (roczniki: 1998-1999):

1 miejsce Anna Socha (50,59)s

2 miejsce Martyna Jackowska (1min 20s)

Styl  klasyczny 50 m dziewczęta (roczniki:1995-1996-1997):

1 miejsce Gabriela Janisz (37,56)s

Styl  klasyczny 50 m chłopcy (roczniki: 1995-1996-1997):

1 miejsce Karol Nycz (37,78)s

2 miejsce Piotr Gilarski (40,03)s

3 miejsce Łukasz Socha (46,94)s

Styl grzbietowy 50 m dziewczęta (roczniki: 1998-1999):

1 miejsce Anna Socha (47,37)s

2 miejsce Klaudia Mendyka (47,60)s

Styl grzbietowy 50 m chłopcy (roczniki: 1998-1999):

1 miejsce Gracjan Dula (47,25)s

2 miejsce Amadeusz Sowiński (56,06)s

3 miejsce Arkadiusz Zając (1min 03s)

Styl grzbietowy 50m dziewczęta (roczniki: 1995-1996-1997):

1 miejsce Justyna Szczepanik (41,85)s

2 miejsce Anna Żyta (43,10)s

Styl grzbietowy 50m chłopcy (roczniki: 1995-1996-1997):

1 miejsce Dominik Makarowski (31,36)s

2 miejsce Jakub Kida (40,60)s

3 miejsce Karol Wielis(45,75)s

 

Sztafeta  4x25m (dziewcząt) stylem dowolnym :

1 miejsce (1:08:60)min                     2 miejsce (1:18:82)min                 3 miejsce ( 1:42:75)min

Dominika Kędziołka                           Ewa Rzeźwicka                               Martyna Jackowska

Justyna Szczepanik                           Martyna Zając                                 Julia Lasek

Martyna Parzniewska                         Paulina Nycz                                  Jadwiga Sus

Anna Żyta                                            Anna Socha                                    Julia Kalicziak

Sztafeta 4x25 stylem dowolnym (chłopców):

1 miejsce (1:05:56)min:                    2 miejsce (1:05:59)min:                 3 miejsce (1:24:91)min:

Piotr Gilarski                                       Karol Wielis                                     Bartosz Szałaj

Dominik Makarowski                         Łukasz Socha                                  Dawid Pietluch

Bartłomiej Gilarski                             Jakub Kida                                       Marcin Sota

Szymon Gilarski                                  Karol Nycz                                       Maksymilian Gdyk

 

Wszystkim finalistom zawodów  serdecznie gratulujemy! 

 

                                                                                                                    Wytworzył:

                                                                                                                    Robert Piwowar
                                                                                                                    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
                                                                                                                    w Jarosławiu

 

Wprowadził:
Jacek Kwieciński
(29.06.2010 | aktualizacja 29.06.2010 15:25)
Archiwum
Listopad 2017
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12