Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2011 » Kwiecień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

NAJLEPSZY KORESPONDENT 2011 ROKU

Regionalny Portal Informacyjny 365podkarpacia.pl ogłosił konkurs na NAJLEPSZEGO KORESPONDENTA 2011 ROKU. Organizatorowi zależy najbardziej na udziale uczniów szkół gimnazjalnych, ale program ma charakter otwarty i w konkursie może wziąć udział każdy. Zachęcamy zatem do odwiedzenia strony www.365podkarpacia.pl i zapoznania się ze szczegółami.
Źródło: www.365podkarpacia.pl
Źródło: www.365podkarpacia.pl

Najlepsze materiały związane wyłącznie z Podkarpaciem wybiorą internauci na drodze głosowania, które trwa do 20 grudnia 2011 r. Nie ma terminu nadsyłania zgłoszeń - chętni do konkursu mogą przystąpić w dowolnym czasie. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody - cyfrowy aparat fotograficzny i dyktafon.

Aby przystąpić do programu wystarczy wysłać na adres info@365podkarpacia.pl potwierdzenie woli udziału w programie. Będzie to równoznaczne z tym, że Uczestnik zapoznał się z regulaminem Portalu i tekstem  dotyczącym SPOŁECZNEGO KORESPONDENTA TERENOWEGO, który jest zamieszczony na stronie www.365podkarpacia.pl w dziale KORESPONDENCI. Jego treść zamieszczamy również poniżej.

 

SPOŁECZNY KORESPONDENT TERENOWY

Postęp technologiczny, który zamienił skrzydła gołębia pocztowego na łącza internetowe sprawił, że w dzisiejszym świecie rola sieci w szukaniu i przekazywaniu informacji jest niepodważalna. Od wielu lat moim marzeniem było stworzenie strony internetowej, która w prosty i zarazem sugestywny sposób przekazywałaby informacje na temat naszego regionu. Stworzenie tej strony to swoisty hołd pamięci o moich dziadkach. Niestety, niewiele zapamiętałem z ich "nauk" i rad. Stało się tak zapewne i z tego powodu, że życie odbierałem jako coś stałego, nie podlegającego zmianom. Zniknęły więc przepisy kulinarne, niezapisane historie i opowieści pełne lokalnego kolorytu. Postanowiłem więc zrobić coś, co uchroni mijający czas od zapomnienia. Stworzyłem stronę, na której jest miejsce dla wszystkich i wszystkiego, co wiąże się z Podkarpaciem, zarówno tym dzisiejszym, jak i tym sprzed lat.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W PROGRAMIE
SPOŁECZNYCH KORESPONDENTÓW TERENOWYCH

Twoja decyzja o przystąpieniu do tego programu jest bardzo szlachetna. Dzięki Twoim pracom inni będą mogli lepiej poznać nasz region. Pomożesz uchronić od zapomnienia fakty, zdarzenia, obyczaje znane tylko nielicznym mieszkańcom Podkarpacia. Pomożesz przedstawić ludzi, którzy przez swą skromność nie zabiegają o popularność i rozgłos, jednak są dla nas bezcenni, bo prowadzą barwne, ciekawe życie, a ich działalność wywiera dobry wpływ na otoczenie.

logo365.jpg
Henryk Urbaniak

 

Małgorzata Młynarska
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
(14.04.2011 | aktualizacja 14.04.2011 11:13)
Archiwum
Grudzień 2018
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31