Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2011 » Wrzesień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet

20 sierpnia 2011 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Piekarskiej został rozegrany „Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Nagrodę Burmistrza Miasta Jarosławia”.

W turnieju uczestniczyło 8 zespołów z miasta Jarosławia i okolic, które rozgrywały mecze „systemem brazylijskim"(drużyna zostaje wyeliminowana z turnieju po swojej drugiej porażce). Poziom zawodów zaprezentowany przez uczestniczki od pierwszych chwil rozgrywek był bardzo wysoki, ostatecznie  po niemal sześciogodzinnej rywalizacji w tym bardzo słonecznym dniu wyłoniono zwycięską parę. Turniej zasłużenie wygrały zawodniczki z Jarosławia Joanna Kurowska i Katarzyna Kruba. Drugie miejsce przypadło parze: Król/Chmielarczyk, a trzecie miejsce zajęły siatkarki: Półchłopek/Zagórska. Podczas uroczystości wręczenia nagród finałowe pary otrzymały pamiątkowe puchary oraz sprzęt sportowy ufundowany przez organizatorów.

Organizatorami imprezy byli: Urząd Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu.