Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2012 » Czerwiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

III Turniej Wędkarski dla Młodzieży Szkolnej o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia

Turniej odbył się w dniu 16. VI. 2012 r. o godz. 14.00 na zbiorniku wodnym – „BABIONKA – STAW SPORTOWY”.

Do udziału w zawodach na zbiórkę zgłosiło się  12 uczestników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych by walczyć o Puchar Burmistrz Miasta Jarosławia. W imieniu  Burmistrza otwarcia zawodów dokonał Vice Prezes ds. Sportowych - Kapitan Sportowy koła „SAN" w Jarosławiu - kol. Adam Działo oraz kol. Daniel Świerk Kapitan Sportowy koła „JAROSŁAW - MIASTO" którzy czuwali nad bezpieczeństwem oraz prawidłowym przebiegiem zawodów. Na uczestników zabawy czekały Puchary oraz Dyplomy ufundowane przez Burmistrza Miasta Jarosławia Andrzeja WYCZAWSKIEGO.

Komisja Sędziowska w składzie:

Sędzia Główny - Sędzia klasy Krajowej  - kol Adam Działo,

Sędzia  Sekretarz/wagowy  - Sędzia klasy Okręgowej - Daniel Świerk

Zawody trwały 3 godziny zostały rozegrane w dwóch kategoriach; szkoła podstawowa i gimnazjum.

VI  miejsce  -  Marek CHRUNIK -  710 pkt

W tegorocznych zawodach najlepszą szkołą gimnazjalną okazało się Publiczne Gimnazjum Nr 3  im. ks. Jana Twardowskiego w Jarosławiu, z której to dwóch uczestników zajęło kolejno 2 i 3 miejsce,  wśród szkół podstawowych najlepszą szkoła w Szówsko, z której to uczestnicy zdobyli 1 i 3 miejsce.

Zwycięscy zostali obdarowani nagrodami w postaci pucharów i dyplomów ufundowanych przez Burmistrza Miasta Jarosławia.