Aktualności / wydarzenia

Gra miejska w Jarosławiu!

W niektórych miastach od dawna, a w Jarosławiu w przyszłym tygodniu - 27 października odbędzie się gra miejska. Co to jest? ciekawa pełna niespodzianek i zagadek zabawa skierowana do osób powyżej 15. roku życia. Organizatorzy, czyli osoby zrzeszone w stowarzyszeniu Kulturalnie Pożyteczni polecają zabranie ze sobą cierpliwości, dobrego humoru i otwartego umysłu.

Teraz możesz spróbować swoich sił, twórczo i ciekawie spędzić sobotnie godziny (27 października) podczas zabawy  w tzw. grze miejskiej.

Początek o godzinie 11:00 w biurze Klubu Młodych Fotografów na ul. Czarnieckiego 12/2.

Chętnych do udziału zapraszamy do zgłaszania się na adres:

centrum@kulturalniepozyteczni.pl lub pod numerem telefonu 790 728 208
Można również stawić się na początek gry.

Jak zapowiadają organizatorzy:

Mieszkańcy naszego pięknego miasta wcielić się będą mogli tego roku w role najbliższych pracowników lokalnego biznesmena. Co więcej, powierzone zostaną im bardzo odpowiedzialne zadania!
Czego możemy się spodziewać? Na pewno ciekawej fabuły w klimatach detektywistycznych, wielu barwnych postaci które umilać będą nam wspólną zabawę i... no właśnie, i element zagadki którego fragmenty poznawać będziemy z biegiem rozgrywki.
Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców miasta Jarosławia i okolic!
Jeśli tylko ukończyłeś 15 lat, jesteś w stanie zebrać grupę znajomych (Drużyny mogą liczyć od 2 do 4 osób) - czekamy na Ciebie!
Uwaga: w czasie gry poruszamy się tylko i wyłącznie pieszo! Wszelkiego rodzaju środki transportu pozostawmy w domu.

Zapraszamy!
Gra realizowana we współpracy z Przemyską Gildią Fantastyki. Prosimy zabrać ze sobą dużo wytrwałości, pewną dozę zaciekawienia i odpowiednią porcję dobrego humoru. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu "Kulturalnie pożyteczni - wypracowanie modelu partnerstwa i wolontariatu ukierunkowanego na zmniejszenie marginalizacji kulturalnej na terenie miasta Jarosławia" dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Budżetu Województwa Podkarpackiego.

 

 

Iwona Międlar
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
(19.10.2012 | aktualizacja 19.10.2012 13:59)
Copyright © 2014 Urząd Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, 37-500 Jarosław
Tel.: +48 16 624 87 00, faks: +48 16 624 87 65