Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2013 » Czerwiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Policjanci na boisku

21 czerwca na stadionie miejskim policjanci oraz pracownicy Urzędu Miasta zmagali się w pierwszym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu. Turniej odbywał się pod patronatem burmistrza Andrzeja Wyczawskiego, który ponadto ufundował nagrody dla szczególnie wyróżniających się piłkarzy.
Kapitan zwycięskiej drużyny odbiera puchar od Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu. | Fot.  Monika Polita
Kapitan zwycięskiej drużyny odbiera puchar od Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.
Fot. Monika Polita
Najlepsza drużyna.
Najlepsza drużyna.
Pamiątkowe zdjęcie policjantów z Jarosławia z organizatorami turnieju.
Pamiątkowe zdjęcie policjantów z Jarosławia z organizatorami turnieju.

W rywalizacji udział wzięli policjanci z Komend Powiatowych Policji: w Leżajsku, Łańcucie, Nisku, Przeworsku, Jarosławiu a także z Komendy Miejskiej w Przemyślu, Oddziałów Prewencji w Rzeszowie i pracownicy Urzędu Miasta.

Turniej otworzył Grzegorz Śmiech, Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu. Podziękował również burmistrzowi Wyczawskiemu za pomoc w organizacji turnieju. Burmistrz natomiast życzył zawodnikom samych zwycięstw.  W sportowych zmaganiach najlepiej zaprezentowała się drużyna policjantów z Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie, to oni wywalczyli pierwsze miejsce. Drugą lokatę zdobyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, a trzecią z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Ufundowane przez burmistrza nagrody dla szczególnie wyróżniających się piłkarzy otrzymali:
Radosław Baran z KPP w Jarosławiu - Najlepszy Bramkarz; Maciej Hołota z KPP w Jarosławiu - Najlepszy Zawodnik; Grzegorz Baj z KPP w Leżajsku - Król Strzelców. Szczególne wyróżnienie trafiło do Małgorzaty Tendera policjantki z Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie.

Zwycięzcom gratulował Komendant Grzegorz Śmiech, burmistrz Andrzej Wyczawski i wiceprzewodnicząca ZW NSZZ Policjantów w Rzeszowie Barbara Illukiewicz.

Monika Polita
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
(23.06.2013 | aktualizacja 25.06.2013 06:46)
Archiwum
Listopad 2018
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30