Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2013 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Znamy laureatów „Wawrzynka 2013”

104 młodych recytatorów wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu „Wawrzynek 2013” organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. 10 i 11 października uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych prezentowali wiersze o tematyce jesiennej. Komisja konkursowa nagrodziła i wyróżniła łącznie 34 osoby.
Fot. Krzysztof Mruk

Komisja konkursowa w składzie: Krystyna Juźwińska z Centrum Kulturalnego w Przemyślu, Bożena Siwiecka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku i Paweł Sroka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria: kl. I-III

I nagroda  „WAWRZYNEK 2013"- Wiktoria Pelc  (SP 10 Jarosław),
II nagroda - Milena Czereba (SP 9 Jarosław),  
III  nagroda - Filip Szczepański (SP 1 Pruchnik),
III nagroda - Gabriel Kruba (MOK Jarosław).

Wyróżnieni: Karolina Borysowicz (SP 6 Jarosław), Maria Bęben (SP Czelatyce), Kinga Bednarz (ZS im. Jana Pawła II Jarosław), Katarzyna Ciurko (SP 11 Jarosław), Jagoda Drozdowicz (SP 4 Jarosław), Kinga Hanula (Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Jarosław), Bartek Samborski (Szkoła Filialna Bystrowice).  

Kategoria: kl. IV-VI

I nagroda „WAWRZYNEK 2013"- Miłosz Rożek (ZS Szówsko),
II nagroda ex aequo - Sebastian Szynal (SP 9 Jarosław), Izabela Telega (MOK Jarosław),
III nagroda ex aequo - Natalia Cieliczka (SP Piwoda), Hubert Szumigraj (SP 6 Jarosław).

Wyróżnieni: Alicja Wysocka (ZS Wiązownica), Wiktoria Ryzner (MOK Jarosław), Gabriela Szydłowska (SP 6 Jarosław), Paulina Ciurko (SP Czelatyce), Jakub Borys (ZS im. Jana Pawła II Jarosław), Dorota Perczyńska (ZS im. Jana Pawła II Jarosław), Urszula Nietrzeba (ZS Roźwienica), Eryk Kowalczyk (ZS Roźwienica), Karolina Styrna (ZS Pawłosiów). 

Kategoria: Gimnazja

Komisja nie przyznała I nagrody „WAWRZYNEK 2013",
II nagroda ex aequo - Jakub Jucha (ZSO im. Książąt Czartoryskich Jarosław), Kamil Przytuła (Gimnazjum 1 Radymno),
III nagroda ex aequo - Marlena Hrysio (PG Zapałów), Aleksandra Wygnaniec (PG 1 Jarosław), Adrian Kruba (PG 3 Jarosław).

Wyróżnieni: Aleksandra Gilarska (PG Sióstr Niepokalanek Jarosław), Aleksandra Dąbrowska (PG Sióstr Niepokalanek Jarosław), Patrycja Stec (PG 1 Radymno), Kinga Bobowicz (ZS Pawłosiów), Michał Serafin (PG Pruchnik).

 

Laureatom gratulujemy!

Małgorzata Młynarska
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
(16.10.2013 | aktualizacja 16.10.2013 09:01)
Archiwum
Luty 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29