Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2014 » Styczeń
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Jubileuszowy Przegląd Kolęd i Pastorałek Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

49 uczestników wystąpiło podczas tegorocznego X Przeglądu Kolęd i Pastorałek Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych woj. podkarpackiego. 14 stycznia na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w kolędowym repertuarze zaprezentowali się nie tylko mali uczestnicy, ale również ich opiekunowie.
Fot. źródło: www.starostwo.jaroslaw.pl
Fot. źródło: TwojaTV.info (2)

Jury jubileuszowego Przeglądu w składzie: Anna Szałaśna - etnomuzykolog, Stanisław Kucab - nauczyciel muzyki, Elżbieta Dąbrowska - dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Jarosławiu oraz ks. Tadeusz Biały z Przemyśla oceniało łącznie 49 uczestników z 21 placówek. W sześciu kategoriach: przedszkolnej, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, uczniów szkół średnich, duetów oraz opiekunów jury przyznało następujące nagrody:

 

I kategoria

I miejsce - Kamila Śliwa, Kinga Śliwa (Dom Dziecka w Jarosławiu), Przemysław Walot (Dom dla dzieci „Mieszko" w Rzeszowie), Kamil Dziepak (Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Rzeszowie).

II kategoria

I miejsce - Klaudia Filip (Dom Dziecka w Krośnie), Wiktoria Dąbrowska (Dom Dziecka w Stalowej Woli), Sebastian Dziopak (Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Rzeszowie).
II miejsce - Anna Dudło (Dom Dziecka w Strzyżowie), Anita Dragan (Katolicka Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łące).
III miejsce
- Nilola Lipska (TPD Jarosław).

III kategoria

I miejsce - Monika Burdzel (Rodzinny Dom Dziecka w Tarnobrzegu), Małgorzata Burdzel (Rodzinny Dom Dziecka w Tarnobrzegu), Daria Mortka (Rodzinny Dom Dziecka w Brzozowie),
II miejsce
- Barbara Marmol (Rodzinny Dom Dziecka w Widaczu), Daniel Cicirko (Świetlaica Socjoteraupetyczna w Jarosławiu), Ksena Dubis (Dom Dziecka w Krośnie),
III miejsce - Mateusz Walko (Dom Dziecka w Widaczu), Edyta Wickowska (Dom Dziecka w Wolicy).

IV kategoria

I miejsce - Justyna Olak (Dom Dziecka w Żyznowie),
II miejsce
- Gabriela Mazur (Dom Dziecka w Sanoku),
III miejsce
- Sabina Kąpińska (Dom Dziecka w Nowej Sarzynie).

V kategoria

I miejsce - Katarzyna Bednarz i Magdalena Marek (Świetlica Socjoterapeutyczna w Jarosławiu),
II miejsce
- Łukasz Kowalski i Szymon Żołądź (Dom Dziecka w Jarosławiu), Daria Mortka i Bartek Przystasz (Rodzinny Dom Dziecka w Brzozowie).

VI kategoria

Wyróżnienia: Barbara Argasińska, Halina Kupczak (Dom Dziecka Jarosław), Paweł Pajda (Dom dla Dzieci i Młodzieży „Maciek" w Przemyślu), Ewa Bator Rokita (Dom Dziecka Strzyżów), Józef Halka (Rodzinny Dom Dziecka Brzozów).

Nagrodę Publiczności otrzymał Daniel Cicirko ze Świetlicy Socjoterapeutycznej im A. Jenke w Jarosławiu. Organizatorem przedsięwzięcia był Dom Dziecka w Jarosławiu reprezentowanym przez dyrektor placówki, Małgorzatę Foryś.

Małgorzata Młynarska
Biuro Informacji i Komunikacji Społecznej
(17.01.2014 | aktualizacja 20.01.2014 14:34)
Archiwum
Listopad 2017
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12