Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2015 » Czerwiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Nagrody za wyniki w nauce

W przeddzień wakacji, 24 czerwca najlepsi uczniowie jarosławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych odebrali nagrody i wyróżnienia. W tym dniu odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego.

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań tego, co udało się dokonać w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Po wytężonej pracy uczniów i nauczycieli przyszedł czas na podziękowania. Podczas uroczystości podsumowującej wyniki edukacyjne osiągnięte w mijającym roku szkolnym nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie jarosławskich szkół podległych Burmistrzowi Miasta Jarosławia, ich rodzice oraz nauczyciele.

Podczas uroczystości wyróżnionych zostało 67 uczniów, to laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych, a także uczniowie z najwyższą średnią ocen w szkole i wzorowym zachowaniem. Nauczyciele otrzymali natomiast podziękowania za zaangażowanie i aktywne wspieranie uczniów w rozwijaniu ich talentów i pasji.

- Chciałbym pogratulować wszystkim wyróżniającym się uczniom, którzy w dniu dzisiejszym zostaną nagrodzeni. Te wszystkie nagrody, które tutaj na was czekają to przede wszystkim podziękowanie za całoroczny trud włożony w naukę. Chciałbym tez żeby to była taka zachęta na przyszły rok, do dalszej ciężkiej pracy, do dalszej nauki - mówił na gali podsumowującej rok szkolny burmistrz Waldemar Paluch

Nagrody wręczał burmistrz Waldemar Paluch wraz z zastępcami: Marcinem Zaborniakiem i Wiesławem Pirożkiem. W wydarzeniu uczestniczyli także: przedstawiciel Podkarpackiego Kuratora Oświaty - Elwira Węgrzyn, wiceprzewodniczący Rady Miasta Jarosławia - Szczepan Łąka, przewodniczącym komisji oświaty RM Antoni Lotycz; Jadwiga Piątek przewodnicząca Związku Zawodowego NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty oraz Andrzej Mamak, przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego w Jarosławiu, radni RM, dyrektorzy, nauczyciele szkół oraz rodzice nagrodzonych pociech.

Uroczystość uświetnił występ kwartetu gitarowego Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz solistki Miejskiego Ośrodka Kultury, Aldony Mikoś.

Monika Sadurska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(26.06.2015 | aktualizacja 26.06.2015 15:15)
Fot. Monika Sadurska
Archiwum
Sierpień 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31