Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2016 » Luty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

„Slovak Open" z udziałem jarosławskich kickbokserów

W dniach 19-21 lutego w słowackiej Bańskiej Bystrzycy odbył się Puchar Europy WAKO „Slovak Open 2016" w kickboxingu. Do udziału w turnieju zgłosiło się 829 zawodników reprezentujących 68 klubów sportowych z 9 państw. Zawodnicy KSW Sokół Jarosław dwa razy stanęli na najwyższym podium w formułach kick light i full contact; wywalczyli też drugie miejsce.

KSW Sokół Jarosław reprezentowało 5 zawodników - Paweł Mielnicki, Kamil Kołodziej, Jakub Konieczny, Michał Wojciechowski i Mateusz Kubiszyn. - Paweł Mielnicki zwyciężył w formule kick light (-74kg) oraz zajął drugą lokatę w formule full contact (-71kg) przegrywając z zawodnikiem Kadry Narodowej. Z kolei Mateusz Kubiszyn wygrał w swojej formule (full contact, -91kg). Jego pierwsze dwie walki zakończyły się przed czasem, a w finale niewiele zabrakło do podobnego rozwiązania. Pozostali zawodnicy, mimo zakończenia rywalizacji na miejscach 5-8, zdobyli cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w kolejnych turniejach - informuje Jacek Bronowski, trener KSW Sokół Jarosław.

Była to kolejna edycja międzynarodowych mistrzostw Słowacji w kickboxingu „Slovak Open", które są zarazem memoriałem słowackiego trenera Ladislava „Doky" Totha.