Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2016 » Marzec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

UKS TRAMP drugim wicemistrzem Polski

W ubiegły weekend Juniorzy Młodsi Uczniowskiego Klubu Sportowego TRAMP z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu zajmując trzecie miejsce podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych wywalczyli tytuł drugiego Wicemistrza Polski. Zmagania o tytuły Mistrza Polski odbyły się w Zgierzu z udziałem 220 zawodników i zawodniczek.

W drodze po tytuł drużyna TRAMPU w składzie Piotr Maciałek, Ryszard Topolnicki i Szymon Turko pokonała w 1/8 finału ekipę z Wrocławia, a w ćwierćfinale drużynę z Łodzi, w półfinale nasi zawodnicy musieli uznać wyższość drużyny z Żywca.  W rywalizacji kobiet nasza ekipa Natalia Marcinkiewicz, Agata Osuch, Jagoda Siry, Joanna Gilowska w 1/8 pokonała ekipę Boruty Zgierz, jednak w ćwierćfinale uległy bardzo dobrze dysponowanym zawodniczkom z Rudy Śląskiej, jak się później okazało Mistrzyniom Polski.

W zmaganiach drużyn mikstowych do 1/32 awansowały nasze trzy miksty, ale już w 1/16 dwa z nich trafiły na siebie. Ostatecznie zmagania naszych drużyn zakończyły się odpowiednio na miejscach 5 (Jagoda Siry i Szymon Turko), 6 (Agata Osuch i Ryszard Topolnicki) i 9 (Natalia Marcinkiewicz i Piotr Maciałek).

W klasyfikacji indywidualnej najlepiej wypadł Piotr Maciałek zajmując miejsce 6 oraz Jagoda Siry, która wywalczyła miejsce 8. W pierwszej szesnastce w swoich kategoriach znaleźli się Ryszard Topolnicki i Agata Osuch, a w 32 Natalia Marcinkiewicz i Szymon Turko.