Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2016 » Sierpień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Drużyna Trampu z brązowym medalem na Olimpiadzie

Zawodniczki UKS TRAMP działającego przy ZSTiO w Jarosławiu wywalczyły tytuł drugiego wicemistrza podczas XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie. Zawody odbyły się w Dobrczy koło Bydgoszczy w dniach 29-31 lipca 2016. W zawodach wzięło udział 176 zawodników i zawodniczek z całego kraju, a wśród nich 5 osobowa ekipa z Jarosławia.
Drużyna II wicemistrzyń od lewej stoją Natalia Marcinkiewicz, Jagoda Siry, Agata Osuch, trener Wiesław Kutyła

Zespół TRAMPU w składzie Natalia Marcinkiewicz, Agata Osuch i Jagoda Siry w drodze po medal pokonały ekipę z Dąbrowy Tarnowskiej, następnie rówieśniczki z Krakowa. Niestety w walce o finał nasze dziewczyny musiały uznać wyższość drużyny z Rudy Śląskiej.

W klasyfikacji indywidualnej najlepiej zaprezentowała się Agata Osuch która ostatecznie zajęła miejsce szóste ulegając w ćwierćfinale późniejszej Mistrzyni. Dobry występ zanotowała również Natalia Marcinkiewicz która dopiero w 1/8 finału uległa wyżej notowanej zawodniczce z Warszawy.

Jagoda Siry i Ryszard Topolnicki zakończyli swoje zmagania na 1/16 finału, a Szymon Turko na 1/32 finału.

Po dobrych wiosennych występach i uzyskiwaniu wysokich wyników na arenach ogólnopolskich do Kadry Polski Juniorek Młodszych zostały powołane dwie zawodniczki UKS TRAMP Natalia Marcinkiewicz i Jagoda Siry.