Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2016 » Listopad
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Świąteczna pocztówka z motywem Jarosławia!

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza wszystkich mieszkańców – dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową z motywem naszego miasta. Najciekawsze projekty zostaną zrealizowane w formie pocztówek rozsyłanych m.in. do samorządów, instytucji, czy organizacji oraz stworzą wystawę, którą będzie można oglądać w sali narad Ratusza, czy jednostkach kulturalnych. Termin nadsyłania prac mija 25 listopada br.

Dzisiaj, 8 listopada rusza I edycja „Konkursu plastycznego na kartkę bożonarodzeniową z motywem Jarosławia 2016", skierowanego do wszystkich mieszkańców miasta. Spośród nadesłanych do 25 listopada br. prac, komisja wybierze najpiękniejsze i przyzna nagrody w pięciu kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, mieszkańcy.

- Coroczną tradycją jest rozsyłanie kartek świątecznych do jednostek organizacyjnych, placówek oświatowych, instytucji, organizacji i stowarzyszeń oraz samorządów i partnerów. Zależy nam, by życzenia otrzymały niepowtarzalną oprawę, którą możemy stworzyć wspólnie dzięki zaangażowaniu wszystkich mieszkańców. Nieograniczona wyobraźnia najmłodszych połączona z pomysłami dorosłych, z pewnością pozwolą zrealizować piękne i oryginalne projekty z motywem naszego miasta - mówi burmistrz Waldemar Paluch, organizator konkursu.

Kartki świąteczne można wykonać max. w formacie A4, w dowolnej technice plastycznej umożliwiającej wykonanie skanu lub sfotografowanie. Zwycięski projekt lub kilka projektów zostaną poddane profesjonalnej odróbce drukarskiej i w formie kartek trafią do adresatów w Polsce i za granicą. Nagrodzone prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej oraz profilu społecznościowym Urzędu Miasta Jarosławia. Dostępne będą też w formie kartek elektronicznych na www.jaroslaw.pl, skąd będzie można je pobrać i rozesłać do najbliższych.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 6 grudnia 2016 r. Wszystkie prace stworzą też wystawę, którą będzie można oglądać do końca grudnia w sali narad Urzędu Miasta, a od nowego roku w jednostkach kulturalnych.

Szczegóły konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(07.11.2016 | aktualizacja 25.11.2016 16:01)
Archiwum
Kwiecień 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26