Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

W kwietniu ruszy rekrutacja elektroniczna do miejskich przedszkoli

W kwietniu rozpocznie się rekrutacja elektroniczna do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2017/2018. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, tu znajdą Państwo aktualne informacje.

W dniu 9 stycznia 2017 r. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o reformie edukacji: prawo oświatowe oraz przepisy wprowadzające ustawę prawo oświatowe.  Nowe prawo weszło w życie, wciąż nie ma jednak rozporządzeń wykonawczych. Dodatkowo do końca marca br. określona zostanie sieć szkół i oddziałów przedszkolnych.

Wprowadzone zmiany powodują konieczność przesunięcia terminów postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2017/2018 do szkół i przedszkoli funkcjonujących na terenie Jarosławia.

Harmonogram rekrutacji do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i szkół podstawowych, w tym terminy składania dokumentów przedstawiona zostanie na stronie internetowej miasta niezwłocznie po ich zatwierdzeniu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o śledzenie strony internetowej miasta oraz szkół i przedszkoli.

Kancelaria Burmistrza Miasta
(28.03.2017 | aktualizacja 28.03.2017 09:58)
Archiwum