Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Maj
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Strona miejska w rankingu wojewódzkim. ZAGŁOSUJ!

Trwa konkurs na najlepszą stronę internetową jednostki samorządu terytorialnego Województwa Podkarpackiego. Zachęcamy do wyboru strony www.jaroslaw.pl. Głosować można do 21 maja. Organizatorem rankingu jest Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie.

Do 21 maja www.jaroslaw.pl konkuruje z 50 innymi serwisami miejskimi w konkursie na najlepszą stronę internetową jednostki samorządu terytorialnego Województwa Podkarpackiego. Oceny dokonuje zarówno profesjonalne jury oraz internauci. Liczymy na Państwa głosy. Jeden użytkownik może oddać jeden głos raz na 30 minut. W tym roku po raz drugi wyłoniony zostanie też najlepiej prowadzony Facebook m.in. w kategorii miasto, który podobnie jak strony WWW zostanie oceniony przez profesjonalne jury.

Zagłosuj TUTAJ


Konkurs jest organizowany przez Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie" i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie. W tym roku po raz kolejny zostaną również przyznane Podkarpackie Nagrody Samorządowe.

Zachęcamy do głosowania!

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(20.05.2017 | aktualizacja 20.05.2017 07:52)
Archiwum