Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Maj
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Spotkanie informacyjne nt. Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej, działalności w sektorze ekonomii społecznej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne nt. Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej, działalności w sektorze ekonomii społecznej (spółdzielnia socjalna, organizacja non-profit, 224 miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych) w dn. 25 maja br. w Przemyślu.

Podczas spotkania zostaną omówione zasady ubiegania się o dotacje, pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także dotacje na założenie działalności w sektorze ekonomii społecznej, jak np. spółdzielnia socjalna czy organizacja non-profit. Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych pozyskaniem środków na utworzenie firmy.

Miejsce spotkania: Wojewódzki Urząd Pracy, Oddział Zamiejscowy w Przemyślu, ul. Kościuszki 2, II piętro.

Termin spotkania: 25 maja 2017 r. (czwartek), godz. 12:00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na sali konieczne jest zgłoszenie uczestnictwa. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 24 maja do godz. 15.30 na adres e-mail: , podając imię i nazwisko uczestnika.

Telefonicznie pod numerem: 16 678 86 32 lub 798 771 080.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne, prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Program spotkania znajduje się w załączniku poniżej.

 

konsultacje.png

Barbara Brzezińska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(22.05.2017 | aktualizacja 22.05.2017 08:01)
Archiwum