Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Lipiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Zapraszamy na otwarcie placu zabaw!

Konkursy i gry z nagrodami, zabawy gliną, malowanie twarzy, warsztaty sztuki kuglarskiej, bule to tylko niektóre z atrakcji jakie będą czekały na najmłodszych mieszkańców naszego miasta już w przyszły poniedziałek (17.07) o godz. 12.00 w Ogrodzie Jordanowskim.
Fot. Renata Pęcak

Zakończyła się modernizacja zieleni i infrastruktury placu zabaw przy Ogrodzie Jordanowskim, którą prowadziło Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Obecnie to najciekawszy obiekt przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców miasta do zabawy na świeżym powietrzu. Z tej okazji burmistrz Waldemar Paluch zaprasza Rodziców z dziećmi na uroczyste otwarcie, które odbędzie się już w przyszły poniedziałek.

Ogród Jordanowski przy ul. Kraszewskiego to miejsce rekreacji, które w ubiegłym roku wzbogaciło się o nowe urządzenia do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W ramach budżetu obywatelskiego został rozbudowany istniejący plac zabaw o dodatkowe zabawki dostosowane dla dzieci niepełnosprawnych oraz park wspinaczkowy z linarium. Niedawno na placu zabaw trwała jeszcze modernizacja infrastruktury, która obecnie pozwoli komfortowo poruszać się po placu i bezpiecznie korzystać z wszystkich zabawek. Wytyczono nowe alejki, pojawiły się nowe nasadzenia, ławki, kosze na śmieci, odnowiono drewniane urządzenia zabawowe, a także ułożono blisko 20 arów trawy z rolki.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy wydarzenia :

Burmistrz Miasta Jarosławia

Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną 

Renata Pęcak
Kancelaria Burmistrza Miasta
(13.07.2017 | aktualizacja 14.07.2017 07:49)
Archiwum