Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Lipiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Awanse i odznaczenia z okazji Święta Policji

14 lipca br. swoje święto obchodziła jarosławska Policja. Awanse i okolicznościowe wyróżnienia z tej okazji policjantom i zaproszonym gościom wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta oraz Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu mł. insp. Henryk Moskwa.

Święto Policji było okazją do wręczenia aktów mianowania dla pracowników policji oraz wyróżnień zaproszonych gości statuetką z podziękowaniami za okazaną pomoc i udzielone wsparcie dla działań jarosławskich policjantów. W uroczystości uczestniczył zastępca burmistrza Dariusz Tracz, który w imieniu burmistrza Waldemara Palucha odebrał pamiątkowa statuetkę. W swoim wystąpieniu podkreślił niezwykle owocną i szeroką współpracę samorządu miejskiego z Policją oraz podziękował za ciągłą gotowość do poświęceń i niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Na uroczystości obecni byli także m.in.: Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak, Starosta Jarosławski Tadeusz Chrzan, ks. prałat ppłk Andrzej Surowiec, Prezes Sądu Rejonowego w Jarosławiu Anna Drabik, Prokurator Rejonowy w Jarosławiu Agnieszka Kaczorowska, przedstawiciele służb mundurowych oraz przedstawiciele parlamentarzystów.

Renata Pęcak
Kancelaria Burmistrza Miasta
(14.07.2017 | aktualizacja 18.07.2017 08:45)
Fot. Renata Pęcak
Archiwum