Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Lipiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

KONKURS „Najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce”

Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta do wzięcia udziału w plebiscycie „Terra Flower Power 2017”, a także do głosowania na konkursowe fotografie z naszego miasta.
Fot. RenataPęcak

Terra Flower Power 2017" to szósta edycja plebiscytu fotograficznego, który ma na celu nagrodzenie miejscowości z najpiękniejszą tegoroczną dekoracją kwiatową swojej przestrzeni. Konkurs zwraca uwagę na to, by wspólna przestrzeń miejska stawała się bardziej przyjazna dla każdego mieszkańca.

By wziąć udział w plebiscycie należy zrobić kilka zdjęć lub nakręcić krótki film z ukwieceniem Jarosławia i przesłać na adres konkurs@terra-pl.eu lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego TUTAJ po prawej stronie zakładki, w której dostępne są już zdjęcia z naszego miasta.

Należy pamiętać, by codziennie na nie głosować. Im większe zaangażowanie, tym większa szansa na wygraną. Wspólnie możemy wygrać cenne nagrody dla naszego miasta, a tym samym pomóc w jego promocji w całej Polsce.

Zdjęcia i filmy można wysyłać do 31 lipca br., natomiast głosowanie na ulubione kadry odbywać się będzie od 1.08-21.08. 2017 r. poprzez kliknięcie przycisku „oddaj głos" w galerii naszego miasta.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

Zachęcamy do głosowania!

Renata Pęcak
Kancelaria Burmistrza Miasta
(28.07.2017 | aktualizacja 28.07.2017 09:41)
Archiwum