Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2007 » Listopad
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Współpraca zagraniczna - sport

W ubiegłą sobotę, 24 listopada br. z okazji 63. rocznicy wyzwolenia miasta Michalovce (Słowacja) rozegrany został w tym mieście III Międzynarodowy – Halowy Turniej Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych.

W turnieju oprócz reprezentacji miasta Jarosławia uczestniczyły również zespoły z Satoraljaujhely (Republika Węgierska), Użgorodu (Ukraina) oraz gospodarz imprezy Michalovce.

W wyniku rozegranych zawodów (grano systemem każdy z każdym 2 razy po 15 minut) zwycięzcami tej udanej imprezy zostali reprezentanci węgierskiego Satoraljaujkely, którzy w decydującym meczu pokonali 4 -3 bardzo młodych urzędników - reprezentację miasta Użhorod. Reprezentacja Jarosławia pokonała gospodarzy turnieju - Michalovce 3:2, zajmując tym samym trzecie miejsce w zawodach.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju uznany został przez jego organizatorów Rafał KOZŁOWSKI - reprezentant Jarosławia.

Wszystkie uczestniczące w Turnieju drużyny oraz wyróżniający zawodniczy otrzymali z rąk Burmistrza Miasta Michalovce okolicznościowe dyplomy oraz puchary.

Reprezentacja Jarosławia wystąpiła w składzie: Mirosław Twardowski - kapitan drużyny, Piotr Chrzan, Rafał Kozłowski, Mateusz Chomont, Andrzej Plebanek, Krzysztof Karciński, Witold Gładysz, Stanisław Flis.

Marek Piotrowski
Wydział EKF
(27.11.2007 | aktualizacja 04.12.2007 12:38)
Prezentacja drużyn
Zawodnikom kibicowali: zastępca burmistrza Bogdan Wołoszyn i inspektor EKF Marek Piotrowski. | Fot.  archiwum UM Michalovce