Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Oświatowe święto szkół ponadgimnazjalnych

13 października br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Stefana Banacha odbyło się uroczyste spotkanie z dyrektorami i nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych związane ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej. Uroczystość była okazją do złożenia życzeń oraz podziękowań pedagogom i pracownikom oświaty za codzienną pracę dydaktyczno-wychowawczą.

W spotkaniu uczestniczył burmistrz miasta Waldemar Paluch. W swoim przemówieniu dziękował nauczycielom za pasję i entuzjazm, które towarzyszą im w codziennej, trudnej pracy z młodzieżą. Na ręce starosty Tadeusza Chrzana przekazał okolicznościowy list z życzeniami wszelkiej wytrwałości i pomyślności w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy jarosławskich szkół, będących niezgłębioną kuźnią talentów naszego regionu. Podkreślił otwartość szkół na kształtowanie dobrych postaw u uczniów, co staje się fundamentem pomyślnej i lepszej przyszłości.

Podobnie, jak w latach ubiegłych, przygotowany został program artystyczny, który był formą podziękowania i wdzięczności w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Stefana Banacha dla codziennych trudów pracy nauczyciela - pedagoga.

Renata Pęcak
Kancelaria Burmistrza Miasta
(13.10.2017 | aktualizacja 13.10.2017 14:56)
Fot. Renata Pęcak
Archiwum