Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Policyjna akcja „Znicz 2017"

Do 2 listopada potrwa akcja „Znicz 2017”. Jarosławscy policjanci w tych dniach będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających groby swoich bliskich. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o zachowanie w tych dniach szczególnej ostrożności i zastosowanie się do znaków i poleceń kierujących ruchem. Patrole zwracać będą uwagę m.in. na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów i ich oświetlenie a także udzielać informacji o zmianach w organizacji ruchu i miejscach parkingowych wokół cmentarzy.
Fot. M. Młynarska

Przy tak dużym natężeniu ruchu występują problemy z parkowaniem samochodów. Dlatego też przypominamy o miejscach, w których można parkować:

  • Jarosław ul. Krakowska - Cmentarz Nowy - dostępny jest parking przed cmentarzem (kilkadziesiąt miejsc). Dopuszczalne będzie parkowanie po obu stronach jezdni na ul. Krakowskiej, wzdłuż szerokich poboczy (z wyjątkiem zatok autobusowych i dróg dojazdowych) a także na parkingu na terenie cmentarza (za murem, tam wyznaczono 4 miejsca dla osób niepełnosprawnych).
  • Jarosław ul. Jana Pawła II - Cmentarz Stary - pojazdy parkować można na parkingu przed cmentarzem (wejście główne, po lewej stronie), a także na jednokierunkowej ul. Kasprowicza (po lewej stronie) i na ul. Brzostków. Nieopodal cmentarza znajduje się też parking przed Kościołem OO. Dominikanów i parking obok Kościoła OO. Reformatów.
  • Wykaz parkingów w miejscowościach naszego powiatu dostępny jest TUTAJ 

Policjanci apelują do tych osób, które tranzytem przejeżdżać będą przez Jarosław, by skorzystali z obwodnicy Jarosławia i autostrady. W rejonie wyżej wymienionych nekropoli funkcjonariusze  kierować będą ruchem i wskazywać bezpieczne miejsca parkingowe. Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów, którzy na miejscu kierować będą ruchem!

Apelujemy do wszystkich pieszych, aby zachowali szczególną ostrożność przy przechodzeniu przez jezdnię i nosili odblaski!

źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(29.10.2017 | aktualizacja 30.10.2017 07:39)
Archiwum
Styczeń 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31