Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2017 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Dawid Jadam srebrnym medalistą

Młodzież PKS-u Kolping FRAC Jarosław, po raz kolejny udowodniła klasę przy stole. Tym razem młodzi tenisiści stołowi rywalizowali podczas 2. Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików (28.10). Świetnie wypadł Dawid Jadam, który zdobył srebrny medal. W dobrym stylu tenisiści stołowi PKS-u Kolping FRAC zaprezentowali się też podczas 1. Grand Prix Polski w Gdańsku (27-29.10). Patryk Zatówka przegrał dopiero w finale, a Mateusz Czernik zajął dobre, 13. miejsce. To dobry prognostyk przed derbami Podkarpacia.

Dawid Jadam - młody zawodnik PKS Kolping FRAC Jarosław bez większych problemów dotarł do finału 2. Grand Prix Podkarpacia Młodziczek i Młodzików. Po zaciętym spotkaniu musiał uznać wyższość Jakuba Skwierza, z którym przegrał 1:3. Srebrny medal dał zawodnikowi „czarno-pomarańczowych" upragniony awans do Grand Prix Polski. Na najniższym stopniu podium zameldował się z kolei Szymon Brud, który przegrał z późniejszym triumfatorem zawodów. Zaraz za nim, na 4. miejscu uplasował się Dawid Szczygieł. 17. miejsce zajął Szymon Flaumenhaft , a 25. był Alan Zieliński. Wśród młodziczek najlepiej wypadła Kinga Hawro, która uplasowała się tuż za podium. W półfinale, po zaciętym pięciosetowym boju lepsza okazała się jej rywalka - Adrianna Kramek. Problemy z Kramek miała także Dagmara Kłak. Tenisistka stołowa PKS-u Kolping także musiała uznać wyższość rywali, by ostatecznie zająć 6. miejsce. Siostry Maciałek, tym razem nieco dalej: Paulina zajęła 14. pozycję, a Natalia 25. W turnieju nie wystartowała Anna Brzyska, która z racji pierwszego numeru rankingowego zapewniła sobie udział w Grand Prix Polski.

W dobrym stylu tenisiści stołowi PKS-u Kolping FRAC zaprezentowali się też podczas 1. Grand Prix Polski w Gdańsku. Patryk Zatówka przegrał dopiero w finale, a Mateusz Czernik zajął dobre, 13. miejsce. To dobry prognostyk przed derbami Podkarpacia. W LOTTO Superlidze nadal trwa przerwa, kolejny mecz jarosławianie zagrają w Grodzisku Mazowieckim z Mistrzem Polski - Dartom Bogorią, a następnie w Rzeszowie z Fibrain AZS Politechniką. Więcej TUTAJ