Aktualności / wydarzenia

Miejski kalendarz na 2018 rok

Odliczając ostatnie dni do Nowego Roku warto już sięgnąć po miejski kalendarz na 2018 rok, który poprowadzi nas przez kolejnych 12 miesięcy i umożliwi zaplanować czas z kulturalnym „rozkładem jazdy”. Odmienna niż do tej pory oprawa graficzna poszczególnych kart pozwoli również dojrzeć szczegóły charakterystyczne dla danej imprezy, wydarzenia czy miejsca. Kalendarz dostępny jest w Punkcie Informacji Turystyczno-Kulturalnej CKiP w cenie 18 zł. Polecamy!

- W ramy oprawiamy nie tylko obrazy czy fotografie, ale wszystkie wyjątkowe kadry, które chcemy zatrzymać na dłużej, które nas fascynują, którymi chcemy się podzielić z innymi. Tak też jest z miejskim kalendarzem na 2018 rok. Z przyjemnością oddaję go w Państwa ręce. Mam nadzieję, że każde z wydarzeń odbywających się w pięknym Jarosławiu czy też miejsc tętniących różnymi formami artystycznymi, przykują Państwa uwagę, poruszą, zaintrygują. W zaplanowaniu kameralnego spotkania w gronie znajomych lub wspólnej zabawy na imprezie plenerowej, z pewnością pomocny będzie kulturalny - i punktualny -rozkład jazdy". Wkraczając w Nowy Rok 2018 stawiamy sobie ambitne cele i wyzwania. Życzę, by zarówno te podejmowane wspólnie, jak i przez każdego z nas indywidualnie, przyniosły oczekiwane sukcesy i spełnienie, były  źródłem radości oraz otwarciem na nowe możliwości. Do zobaczenia wiosną, latem, jesienią i zimą w Jarosławiu! - pisze burmistrz miasta Waldemar Paluch na wstępie najnowszego wydania miejskiego kalendarza na 2018 rok.

Mamy nadzieję, że oprawa graficzna przypadnie do gustu i z chęcią będą Państwo spoglądali na karty poszczególnych miesięcy. Znajdują się na nich zarówno obiekty sakralne, instytucje jak i wydarzenia, bez których nie wyobrażamy sobie kulturalnego życia w naszym mieście. Nowy Rok 2018 na karcie styczniowej rozpoczyna Centrum Kultury i Promocji - instytucja, w której warto rozpocząć wizytę, by poznać harmonogram najbliższych wydarzeń, obejrzeć interesujące wystawy, czy nabyć oryginalne pamiątki.

Tam również dostępny jest miejski kalendarz w cenie 18 zł. Zapraszamy do Punktu Informacji Turystyczno-Kulturalnej!

Kancelaria Burmistrza Miasta
(29.12.2017 | aktualizacja 03.01.2018 09:20)
Fot. M. Młynarska
Copyright © 2014 Urząd Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, 37-500 Jarosław
Tel.: +48 16 624 87 00, faks: +48 16 624 87 65