Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Styczeń
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Świąteczne spotkanie w Krakowie

5 stycznia br. zastępca burmistrza Wiesław Pirożek gościł wspólnie z przedstawicielami Rady Miasta Jarosławia, w krakowskim oddziale Stowarzyszenia Miłośników Jarosławia. Spotkanie opłatkowo-noworoczne ma już swoją wieloletnią tradycję i jest okazją do porozmawiania o dokonaniach minionego roku oraz planach na przyszłość.
Spotkanie opłatkowe zorganizowane kilka dni temu (5.01) na Politechnice Krakowskiej pozwoliło członkom i sympatykom Stowarzyszenia wkroczyć w 2018 rok w świątecznym nastroju. Tradycyjnie już została odegrana scena z Trzema Królami, nie brakowało wspólnego kolędowania, połamania się opłatkiem oraz serdecznych życzeń, do których zastępca burmistrza Wiesław Pirożek dołączył upominki przekazane przez burmistrza Waldemara Palucha. Wśród nich znalazł się m.in. miejski kalendarz z najważniejszymi kulturalnymi wydarzeniami roku. Zaproszonych gości powitała prezes SMJ Jadwiga Górska-Cieszanowska oraz gospodarz miejsca, rektor prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak. Z Jarosławia w spotkaniu uczestniczyli również m.in. radni Rady Miasta Jarosławia: Grażyna Prząda, Bożena Łanowy, Tadeusz Słowik i Jarosław Pagacz, przedstawiciele jarosławskiego Stowarzyszenia Miłośników Jarosławia z Tadeuszem Słowikiem i Krystyną Trojanowską na czele, Sekretarz Generalny jarosławskiego Clubu Konsulów Stanisław Machała z małżonk oraz preprezentanci Jarosławskiego Stowrzyszenia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.
Ponadto krakowskich przyjaciół odwiedzili przedstawiciele warszawskiego oddziału SMJ: prezes Zofia Kozłowska, a także prof. zw. dr hab. n. wet. Paweł Sysa i Marian Pysznik.
Kancelaria Burmistrza Miasta
(08.01.2018 | aktualizacja 11.01.2018 12:42)
Archiwum