Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Styczeń
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Jubileuszowy turniej „Śladami Bogdana Zająca"

W najbliższy poniedziałek 22 stycznia br. odbędzie się jubileuszowy XX Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi oraz Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca". Organizatorem cyklicznej imprezy jest Szkoła Podstawowa nr 11 w Jarosławiu, współorganizatorem Bogdan Zając - II trener reprezentacji Polski w piłce nożnej, absolwent SP nr 11 i honorowy obywatel naszego miasta.
Fot. M. Młynarska
Mateusz Mijal - muzyczny gość turnieju. źródło: www.facebook.com/mateuszmijal
Mateusz Mijal - muzyczny gość turnieju. źródło: www.facebook.com/mateuszmijal

Turniej jest cykliczną imprezą sportową i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest krzewienie sportu wśród dzieci, promowanie zdrowego stylu życia oraz wytrwałej pracy i wysiłku, które również przynoszą sukces. Młodzi fani piłki nożnej będą mieli możliwość spotkania z Bogdanem Zającem - II trenerem reprezentacji Polski, absolwentem SP nr 11 oraz honorowym obywatelem naszego miasta. Bogdan Zając jest też współorganizatorem wydarzenia i głównym sponsorem.

Tegoroczna 20. edycja turnieju odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 22 stycznia br. w hali sportowej MOSiR, w godz. 8.00-15.00. W rozgrywkach weźmie udział 10 drużyn z jarosławskich szkół podstawowych. Część spotkań zostanie rozegranych na terenie SP nr 11, a finałowe mecze będzie można dopingować w hali sportowej. Jak przystało na jubileuszowe wydarzenie, nie zabraknie dodatkowych atrakcji i niespodzianek. Muzycznym gościem będzie Mateusz Mijal, którego recital rozpocznie się ok. godz. 12.00. Po występie poznamy zwycięzców turnieju. W ubiegłym roku dwa puchary trafiły do gospodarzy. Wówczas drużyna „Jedenastki" po remisie 2:2, bezbramkowej dogrywce i 9 kolejkach rzutów karnych pokonała Szkołę Mistrzostwa Sportowego. Do placówki organizatora trafiła też piłka nożna z autografami zawodników reprezentacji Polski za najliczniejszą grupę kibiców. Jak będzie tym razem? Zachęcamy do kibicowania.

Więcej o turnieju w 2017 r. TUTAJ

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(16.01.2018 | aktualizacja 17.01.2018 10:53)
Archiwum