Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Styczeń
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Kolping na medal

Udanie nowy rok rozpoczęli tenisiści stołowi jarosławskiego Kolpinga. Młodzież wróciła z Grand Prix Podkarpacia z dwoma medalami, a zespół rezerw umocnił się na pozycji lidera drugiej ligi.
Fot. archiwum Klubu

Tym razem Grand Prix Podkarpacia zorganizowano w Stalowej Woli. - Bezkonkurencyjny okazał się Szymon Brud. Wychowanek PKS-u jak burza przeszedł turniej główny. Pierwszego seta stracił dopiero w półfinale i była to jedyna (!) partia, którą oddał. W finale zmierzył się z klubowym kolegą - Dawidem Szczygłem. Ostatnie spotkanie padło łupem Bruda, który pewnie wygrał 3:0. Szczygieł ostatecznie zajął 3. miejsce. 9. Pozycja dla Szymona Flaumenhafta, a 17. był Alan Zieliński. Wśród dziewcząt, najlepiej z ekipy czarno-pomarańczowych, zaprezentowała się Dagmara Kłak, która odpadła w ćwierćfinale z Emilią Skibą (0:3). W końcowym rozrachunku zajęła 4. miejsce w Stalowej Woli. 7. miejsce zajęła Kinga Hawro, 15. była Natalia Maciałek, a Paulina Maciałek uplasowała się na 21. pozycji - relacjonuje menedżer i trener, Kamil Dziukiewicz.

Kolping nie tylko indywidualnie święci triumfy. Drużynowo, drugi zespół PKS-u umocnił się na pozycji lidera II Ligi. Do zwycięstwa z Karpatami Krosno 8:2 poprowadził Piotr Cyrnek, który wygrał dwie gry pojedyncze oraz jedną podwójną.

1. PKS „Kolping" Jarosław II 22
2. KS „Bronowianka" Kraków 18
3. KS „Gorce" Nowy Targ 17
4. KSTS MOSiR „Karpaty" Krosno 17
5. „Witmar-Podwawelski" Kraków 13
6. LUKS „Galux" Skrzyszów 12
7. UKS „Płomień" Limanowa 11
8. KS „Spektrum-Karpol" Słopnice 9
9. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 7
10. UKS „Zarabie" Myślenice 4
11. UKS TKKF MOSiR Dukla 3
12. AZS PWSW „Nurt" Przemyśl 3
13. ULKS „Lachowice" 0

Kancelaria Burmistrza Miasta
(22.01.2018 | aktualizacja 22.01.2018 09:50)
Archiwum