Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Luty
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

6 lutego krwiobus na rynku

Rozpoczęliśmy kolejny rok współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Dzięki temu co miesiąc nasze miasto odwiedza mobilny punkt poboru krwi. Zapraszamy w najbliższy wtorek (6 lutego), w godz. 9.00-12.00. Przyjdź na rynek - oddaj krew!

Podobnie jak w roku ubiegłym, jarosławski rynek co miesiąc będzie odwiedzał mobilny punkt Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Wszystkich chętnych (osoby zdrowe i pełnoletnie) zapraszamy w każdy pierwszy wtorek miesiąca, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. Od wiosny akcja zostanie włączona w profilaktyczną „Ulicę zdrowia", prowadzoną przez Urząd Miasta w ramach programu „Bezpieczny Jarosław".

Pierwsza wizyta krwiobusa pozwoliła zebrać kilka litrów najcenniejszego płynu, którym podzieliło się 15 osób z 26 zarejestrowanych. To najprostszy i najszlachetniejszy rodzaj dobroczynności. 

Kolejne terminy:
6 lutego, 6 marca, 3 kwietnia, 8 maja, 5 czerwca, 3 lipca, 7 sierpnia, 4 września, 2 października, 6 listopada, 4 grudnia.

Zapraszamy!

 

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(02.02.2018 | aktualizacja 07.02.2018 07:42)
Archiwum