Aktualności / wydarzenia

„Errea Cup 2018” - JKS Jarosław na podium!

W minioną niedzielę (4.02) chłopcy z rocznika 2010 rozegrali II Turniej Piłki Nożnej „Errea Cup 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia. W hali sportowej MOSiR rywalizowało osiem zespołów. Zwyciężyła drużyna KAP BARDOMED Krosno z kompletem punktów. Gospodarze uplasowali się na II miejscu. Nagrody oraz wyróżnienia najlepszym drużynom i zawodnikom wręczył burmistrz miasta, Waldemar Paluch.

Turniej Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 2010 został zorganizowany z inicjatywy rodziców oraz Zarządu JKS Jarosław. Tegoroczna edycja była już drugą, w której młodzi piłkarze rywalizowali o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziało 7 klubów: z Krakowa, Nowego Sącza, Radomia, Sanoka i Krosna. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym. Wydarzenie otworzył Witold Rogala - prezes JKS Jarosław, natomiast w finale uczestniczył również burmistrz Waldemar Paluch, który podziękował wszystkim drużynom za udział, sportową rywalizację na boisku oraz wsparcie opiekunów. Wręczył także nagrody i wyróżnienia najlepszym zawodnikom oraz zespołom.
Zwycięzcą turnieju została drużyna KAP BARDOMED Krosno z kompletem punktów. Gospodarze uplasowali się na II miejscu, a trzecią lokatę zdobyli zawodnicy SP BENIAMINEK Radom. Najlepszym bramkarzem turnieju został Szczepan Faryj (NAS WANDA Kraków); najlepszym zawodnikiem Kacper Wolańczyk (JKS Jarosław). Tytuł króla strzelców (11 bramek) zdobył Damian Albrycht z KAP BARDOMED Krosno. Gratulujemy!