Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Marzec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Mł. insp. Bogdan Folwarczny zakończył służbę

7 marca br. w jarosławskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka w związku z pożegnaniem ze służbą przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu mł. insp. Bogdana Folwarcznego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządu, wymiaru sprawiedliwości, służb mundurowych, a także policjanci i pracownicy jarosławskiej komendy. Za owocną współpracę na rzecz mieszkańców Jarosławia, odchodzącemu na emeryturę komendantowi, podziękował zastępca burmistrza Wiesław Pirożek.

W uroczystości, poza reprezentującym burmistrza Waldemara Palucha zastępcą Wiesławem Pirożkiem, wzięli udział: Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa, starosta jarosławski Tadeusz Chrzan, prezes Sądu Rejonowego Lucyna Zygmunt, Prokurator Rejonowy Agnieszka Kaczorowska, a także Marta Kurpiel dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. M. Dąbrowskiej.

Służby mundurowe reprezentowali: komendant  Państwowej Straży Pożarnej bryg. Krzysztof Kowal, zastępca dowódcy 14 das mjr Wojciech Drapała, mjr Krzysztof Depa - zastępca Wojskowego Komendanta Uzupełnień i ppłk SG Zbigniew Hibner z Placówki Straży Granicznej w Korczowej.

- Zakończenie pełnienia zaszczytnej niezwykle ważnej dla wszystkich mieszkańców miasta i powiatu służby na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji to najlepsza chwila, by wyrazić słowa wdzięczności za pełną poświęcenia i rzetelności służbę, której niezmiennie towarzyszył prawdziwy etos charakterystyczny dla formacji czuwającej nad bezpieczeństwem nas wszystkich - napisał w okolicznościowym liście burmistrz Waldemar Paluch.

Mł. insp. Bogdan Folwarczny przez cały okres swojej służby w Policji związany był w jarosławską komendą. Od 18 marca 2016 r. pełnił funkcję I zastępcy komendanta, nadzorował pracę pionu kryminalnego.

W swoim wczorajszym wystąpieniu podziękował wszystkim osobom, które przez lata wspierały go w działaniach, a także funkcjonariuszom i pracownikom jarosławskiej komendy.

 

Źródło: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Iga Kmiecik
Kancelaria Burmistrza Miasta
(09.03.2018 | aktualizacja 10.03.2018 10:07)
Archiwum
Marzec 2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31