Aktualności / wydarzenia

Przetestuj darmową aplikację

Zachęcamy do pobrania z witryn Google Play lub App Store i testowania nowoczesnej aplikacji - multiprzewodnik po Jarosławiu i Svidniku. Całkowicie darmowe narzędzie będące w fazie testów, zostało nagrodzone prestiżową Różą Regionów 2017, jako jeden z najlepszych projektów promocyjnych zrealizowanych w poprzednim roku. Im więcej mieszkańców i turystów skorzysta z aplikacji i zgłosi ewentualne, konieczne do wprowadzenia udogodnienia czy rozwiązania, tym szybciej nadamy jej ostateczny kształt.

Za pośrednictwem smartfona lub tabletu można na bieżąco śledzić ofertę wydarzeń organizowanych w Jarosławiu i słowackim Svidniku, wziąć udział w grze miejskiej, poznać nasze zabytki i atrakcje turystyczne, czy skorzystać z przykładowych szlaków zwiedzania. Baza obiektów sprawi, że zawsze trafimy pod odpowiedni adres. Udogodnieniem, pozwalającym dotrzeć do najważniejszych zabytków, również osobom niedowidzącym, jest specjalnie przystosowana audiodeskrypcja.

- Zapraszamy do zwiedzania dwóch niesamowitych i klimatycznych miast - polskiego Jarosławia i słowackiego Svidnika, w których do dzisiejszych czasów poczuć można ducha historii. Multiprzewodnik Jarosław-Svidnik pozwala zajrzeć w najciekawsze miejsca i zgłębić tajemnice dawnych dziejów - polecają twórcy aplikacji z firmy Amistad Sp. z o.o., którzy zrealizowali m.in. Szlak GreenVelo czy Kraków Travel.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w działaniu, czy zawartości aplikacji na adres: e-mail: informacja@ckip.jaroslaw.pl lub pod numery telefonów: 16 624 89 89, 881 500 889.

Aplikację można pobrać bezpłatnie z witryn Google Play lub App Store. 

 

Więcej informacji TUTAJ

Iga Kmiecik
Kancelaria Burmistrza Miasta
(13.03.2018 | aktualizacja 24.04.2018 12:36)
Copyright © 2014 Urząd Miasta Jarosławia, ul. Rynek 1, 37-500 Jarosław
Tel.: +48 16 624 87 00, faks: +48 16 624 87 65