Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Maj
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Ewa Rokoszyńska kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego

8 maja br. burmistrz Waldemar Paluch powierzył Ewie Rokoszyńskiej stanowisko Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Jarosławiu. Przez ostatnie 10 lat funkcję tę pełniła Barbara Bąk, która po kilkudziesięciu latach pracy przeszła na emeryturę. Nowa kierownik w ciągu minionych lat związana była z Wydziałem Spraw Społecznych i Obronnych. Nowe stanowisko objęła w drodze awansu wewnętrznego.
Burmistrz Waldemar Paluch oraz Ewa Rokoszyńska - od 8.05.2018 r. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jarosławiu. | Fot.  M. Młynarska
Burmistrz Waldemar Paluch oraz Ewa Rokoszyńska - od 8.05.2018 r. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jarosławiu.
Fot. M. Młynarska
Przez ostatnie 10 lat funkcję kierownika USC pełniła Barbara Bąk.
Przez ostatnie 10 lat funkcję kierownika USC pełniła Barbara Bąk.
W kwietniu burmistrz miasta podziękował Barbarze Bąk za wieloletnią współpracę. Dotychczasowa kierownik USC przeszła na emeryturę.
W kwietniu burmistrz miasta podziękował Barbarze Bąk za wieloletnią współpracę. Dotychczasowa kierownik USC przeszła na emeryturę.
Wspólne pamiątkowe zdjęcie z Barbarą Bąk.
Wspólne pamiątkowe zdjęcie z Barbarą Bąk.

Od 8 maja 2018 r. funkcję kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Jarosławiu pełni mgr Ewa Rokoszyńska, która do tej pory w Urzędzie Miasta związana była z Wydziałem Spraw Społecznych i Obronnych (przed reorganizacją 1.04.2015 z Wydziałem Spraw Obywatelskich). Od 1 maja 2017 r. pracowała na stanowisku inspektora w USC, zaś od 1 lipca ub. r. była zastępcą kierownika USC. Dokument potwierdzający objęcie kierowniczego stanowiska w drodze awansu wewnętrznego, wraz z gratulacjami otrzymała od burmistrza miasta, Waldemara Palucha. Informacje o USC dostępne TUTAJ

Nowa kierownik USC zastąpiła Barbarę Bąk, która po 10 latach nadzorowania prac wydziału oraz kilkudziesięciu latach pracy zawodowej, przeszła na emeryturę.

Oficjalne podziękowanie dotychczasowej kierownik miało miejsce jeszcze w kwietniu.  W sali narad Ratusza z Barbarą Bąk spotkali się burmistrz Waldemar Paluch, zastępcy burmistrza Wiesław Pirożek i Dariusz Tracz, sekretarz miasta Ewa Pieniążek, skarbnik miasta Barbara Maziarka oraz współpracownicy. Miłym akcentem było wspólne pamiątkowe zdjęcie.

- Mając w pamięci Pani osiągnięcia zawodowe i zaangażowanie w wykonywanie wszystkich powierzonych zadań, szczególnie dziękuję za wszelkie inicjatywy służące usprawnieniu funkcjonowania całej jednostki. Pełniła Pani zaszczytne funkcje, zarówno Sekretarza Miasta, Zastępcy Naczelnika Wydziału Ogólno-Administracyjnego, jak i Kierownika Referatu ds. Strategii i Funduszy Europejskich. Dopełnieniem aktywnej działalności na rzecz mieszkańców naszego miasta była 10-letnia, pełna zaangażowania praca na stanowisku Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego - napisał w okolicznościowym liście burmistrz, Waldemar Paluch.

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(14.05.2018 | aktualizacja 14.05.2018 15:32)
Archiwum
Styczeń 2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31