Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Czerwiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Wędkarskie Mistrzostwa Jarosławia

17 czerwca br. na akwenie „Babionka – Łowisko Sportowe” trzydziestu miłośników łowienia ryb wystartowało w drugiej części Wędkarskich Mistrzostw Jarosławia, rozegranych metodą gruntową. Zawodom przewodniczył prezes Koła „Jarosław – Miasto” Józef Maziarek, który startował również jako zawodnik i zajął III miejsce w klasyfikacji generalnej. Mistrzem został Tomasz Szpyt. Wyróżnienia laureaci otrzymają podczas Dni Jarosławia, 30 czerwca br. o godz. 17.30

VI miejsce - Marian Franczuk

Wędkarskim Mistrzem Jarosławia został Tomasz Sztych. II miejsce zajął Przemysław Majkowski, zaś III miejsce Józef Maziarek. Laureatom wyróżnienia zostaną wręczone podczas Dni Jarosławia, 30 czerwca o godz. 17.30