Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Sierpień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Najpiękniej ukwiecone miasto? Wybierz Jarosław!

1 sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power. To już siódma edycja, podczas której do walki o wygraną i tytuł najpiękniej ukwieconego stanęły aż 64 miasta. Jest wśród nich także Jarosław! Organizatorzy wyłonią i nagrodzą miasta, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Głosować można do 22 sierpnia. Zachęcamy!

To już siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power mającego na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna. Do tej pory w konkursie wzięło udział już przeszło 500 miejscowości z całej Polski, a łącznie oddano dziesiątki tysięcy głosów! - czytamy na stronie organizatora konkursu

Wystarczy kliknąć widoczny w galerii pole „oddaj głos", by udzielić swojego poparcia - można oddać tylko jeden głos w ciągu 24 godzin!

ZAGŁOSUJ

Nagrody
Zwycięskie miasto otrzyma konstrukcję kaskadową H2000 (i pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral) oraz gwarantowane miejsce na jednej z kart kalendarza miejskiego Terra na rok 2019. Drugie miasto zyska dużą donicę Gianto Sito lub Tablo marki nuno'ni (oraz pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral), a trzecie - donicę Gianto 120 Classic (oraz pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy + nawóz i podłoże od marki Substral). Reprezentanci wszystkich miast z podium zostaną zaproszeni na uroczystą galę wręczenia nagród, a zwycięskie miasto zostanie przedstawione w magazynie Lider Biznesu.

Kancelaria Burmistrza Miasta
(01.08.2018 | aktualizacja 26.08.2018 21:36)
Archiwum