Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2018 » Październik
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Konferencja „e-Jarosław…” – podsumowanie projektu

Przed nami trzecia konferencja w ramach projektu „E-Jarosław: e-usługi dla mieszkańców miasta Jarosławia”, podsumowująca jego realizację. W najbliższy poniedziałek, 8 października o godz. 11.00 w Centrum Kultury Akademickiej PWSTE zostaną zaprezentowane e-usługi, które zostały lub wkrótce zostaną udostępnione mieszkańcom. Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Miasta Jarosławia oraz Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu. Konferencja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy!

Poniedziałkowa konferencja będzie trzecią, w ramach realizowanego projektu „E-Jarosław: e-usługi dla mieszkańców miasta Jarosławia". Podczas spotkania zostaną zaprezentowane e-usługi już wdrożone oraz te, z których niebawem będą mogli korzystać mieszkańcy. Dzięki projektowi wprowadziliśmy już m.in. system dzienników elektronicznych w szkołach podstawowych, działa centralna sprawozdawczość, dostępny jest Geoportal. W najbliższym czasie zostaną udostępnione mieszkańcom e-urząd i system zgłoszeń.

Konferencja odbędzie się 8 października (poniedziałek)  w Centrum Kultury Akademickiej PWSTE. Początek o godz. 11.00. Program dostępny jest w załączniku.

***

Konferencja jest organizowana w ramach projektu realizowanego przez Gminę Miejską Jarosław, dofinansowanego z Funduszy Europejskich. Celem jest poprawa jakości życia w Gminie przez usprawnienie komunikacji administracji, przedsiębiorców i obywateli. Całkowita wartość projektu pn. „E-Jarosław: e-usługi dla mieszkańców miasta Jarosławia" wynosi 1 472 513,60 zł, kwota dofinansowania 1 244 836,54 zł (85%), zaś wkład własny zaledwie 227 677,06 zł. Szczegóły na temat projektu TUTAJ 

 

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(05.10.2018 | aktualizacja 05.10.2018 18:00)
Archiwum