Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2019 » Styczeń
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Masz pomysł na firmę? Załóż ją on-line!

Zachęcamy osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz te, które dopiero zamierzają ją założyć do skorzystania z oferty strony informacyjno-usługowej Biznes.gov.pl. Celem portalu jest pomoc w realizacji spraw związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności oraz uproszczenie formalności niezbędnych do założenia i prowadzenia firmy.

Serwis łączy w sobie wiele usług i funkcji nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla administracji państwowej m.in. opisy urzędowych usług oraz gotowe formularze.
Osobom prowadzącym firmę daje możliwość składania wniosków do instytucji państwowych drogą elektroniczną, a także załatwiania swoich biznesowych spraw przez Internet.

Przedsiębiorcy znajdą tam szczegółowe informacje o obowiązujących przepisach prawa, wymaganych procedurach i formalnościach związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce oraz w całej Unii Europejskiej.
Serwis spełnia także rolę wyszukiwarki danych kontaktowych wszystkich instytucji obsługujących przedsiębiorców. Daje praktyczne instrukcje, jak sobie radzić w biznesie, i umożliwia realizację spraw administracyjnych drogą elektroniczną

Więcej informacji TUTAJ

Renata Pęcak
Kancelaria Burmistrza Miasta
(10.01.2019 | aktualizacja 10.01.2019 15:09)
Archiwum