Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2019 » Marzec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Pierwszy numer Kalejdoskopu Jarosławskiego

Polecamy, pierwsze w tym roku, wydanie Kalejdoskopu Jarosławskiego. A w nim m.in. prorozwojowy budżet – czyli kolejne inwestycje w mieście, 1 milion złotych dla każdej dzielnicy, rozmowa z przewodniczącym Rady Miasta, nowe przestrzenie dla kultury, SP nr 6 w programie antysmogowym, ulotka o nowoczesnym paleniu węglem i drewnem. Są też inne, ciekawe wieści z miasta. Bezpłatne pismo ukazało się na początku marca, dostępne jest m.in. w urzędzie miasta oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Trafiło również do Rad Dzielnic. Ze strony można pobrać wersję on-line.

Zachęcamy do lektury pierwszego w tym roku numeru Kalejdoskopu Jarosławskiego. Wydawcą pisma jest Centrum Kultury i Promocji, dlatego w każdym numerze można znaleźć ciekawe tematy kulturalne, zaproszenia na wydarzenia, czy relacje z imprez. W najnowszym numerze pojawiają się też tematy dotyczące m.in. prorozwojowego budżetu miasta, 1 miliona złotych dla każdej dzielnicy, remontów dróg powiatowych oczekiwanych przez mieszkańców, otwarcia pierwszego Klubu Seniora.

Pismo jest bezpłatne, można je otrzymać np. w CKiP, urzędzie miasta, czy w miejscach wiosennych spotkań burmistrza z mieszkańcami w dzielnicach. Zapraszamy do lektury!

Na naszej stronie dostępne jest już wersja on-line.

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(14.03.2019 | aktualizacja 14.03.2019 12:24)
Archiwum