Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2019 » Marzec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Kadet KSW Sokół Jarosław Wicemistrzem Polski

Blisko 300 sportowców z 64 klubów rywalizowało w Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych oraz Starszych w formule kick light. W najważniejszej imprezie krajowej dla tej grupy wiekowej nie mogło zabraknąć również reprezentacji KSW Sokół Jarosław. Aleksandra Zalewska zdobyła cenne doświadczenie, a Igor Bronowski wywalczył ponownie tytuł Wicemistrza Polski w formule kick light Kadetów. Gratulujemy!

W miniony weekend (8-10 marca), w Mysiadle koło Warszawy 300 młodych sportowców rywalizowało o najwyższe laury w Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych oraz Starszych w formule kick light.  KSW Sokół Jarosław reprezentowali: Aleksandra Zalewska (kadet starszy, -46 kg) oraz Igor Bronowski (kadet młodszy, -52 kg).

- Ola zmierzyła się z koleżanką z warszawskiej Legii. Walka była bardzo wyrównana i do ostatniej sekundy nie było wiadomo, która z dziewcząt wygra. Ostatecznie, nieznacznie lepsza okazała się warszawianka, jednak Ola może uznać swój pierwszy występ za udany. Zdobyła bezcenne doświadczenie - komentuje trener, Jacek Bronowski.

- Natomiast Igor o złoto rywalizował z Norbertem Bożym z legionowskiego Tajfuna. Walka była  żywiołowa i szybka. Niestety tym razem taktyka rywala okazała się bardziej skuteczna. Igor zakończył zawody z tytułem Wicemistrza Polski w formule kick light kadetów - podsumowuje trener.
 
Kancelaria Burmistrza Miasta
(12.03.2019 | aktualizacja 12.03.2019 14:48)
Fot. archiwum klubu
Archiwum