Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2019 » Kwiecień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Pobierz kartkę i wyślij do najbliższych

Już po raz szósty z Urzędu Miasta będziemy rozsyłać kartki świąteczne w kilku różnych wersjach graficznych. Wszystko dzięki naszym Mieszkańcom, którzy wzięli udział w kolejnej edycji konkursu plastycznego na kartkę świąteczną z motywem miasta Jarosławia. Wpłynęło 140 prac. Zachęcamy do pobrania zwycięskich projektów, wpisania własnych życzeń i rozesłania do swoich bliskich!
Fot. M. Młynarska
Oryginalne projekty z motywem Jarosławia niebawem będą w drodze do adresatów. Państwo również mogą pobrać zrealizowane projekty i rozesłać wraz z życzeniami do najbliższych i znajomych. Zapraszamy!

140 pięknych, kolorowych - wypełnionych pisankami, zajączkami, barankami i innymi świątecznymi symbolami - kartek z motywem Jarosławia wpłynęło do naszego urzędu. To efekt VI edycji konkursu plastycznego zorganizowanego przez Burmistrza Miasta Jarosławia, przy wspraciu współorganizatorów oraz sponsorów. Po raz kolejny konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego trudny był też wybór najpiękniejszych prac.

Zrealizowane w formie kartek świątecznych projekty dostępne są poniżej w załączniku. Każdy może je pobrać, wydrukować i z własnymi życzeniami rozesłać do swoich bliskich i znajomych. Kartki z najlepszymi życzeniami od Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Przewodniczącego Rady Miasta niebawem zostaną rozesłane do adresatów w Polsce i za granicą.

 

Więcej o konkursie TUTAJ

Małgorzata Młynarska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(10.04.2019 | aktualizacja 10.04.2019 10:54)
Archiwum