Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2019 » Lipiec
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Sukcesy jarosławskich łuczników w Krakowie

W dniach 26-28 lipca br. w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Łucznictwie. W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodniczek i zawodników.

Jarosławski klub reprezentowała piątka zawodników: Natalia Marcinkiewicz, Agata Osuch, Joanna Gilowska, Julia Cackowska oraz Ryszard Topolnicki. Srebrny medal w konkurencji drużynowej dziewczyn wywalczyły zawodniczki UKS Tramp. Ryszard Topolnicki również wywalczył srebrny medal na odległości 50 m, a w końcowej klasyfikacji uplasował się na wysokim 5. miejscu. Wśród dziewcząt Agata Osuch uplasowała się na 11. miejscu, zaraz za nią Natalia Marcinkiewicz na 12. miejscu oraz Joanna Gilowska na 25. W klasyfikacji klubowej jarosławski klub wywalczył 6. miejsce, a województwo podkarpackie uplasowało się na wysokim 3. miejscu.

Opiekę trenerską nad drużyną sprawuje Wiesław Kutyła.

Serdeczne gratulacje dla całej ekipy wraz z życzeniami dalszych sukcesów!

Informacje i zdjęcia: Wiesław Kutyła