Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2019 » Wrzesień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

20 lat Uczniowskiego Klubu Sportowego TOP-9 Jarosław

W tym roku Uczniowski Klub Sportowy TOP-9 Jarosław obchodzi 20-lecie swojej działalności. W ramach jubileuszu, w weekend został zorganizowany dwudniowy Turniej Piłki Nożnej w kat. U-9 i U-11 o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 w Jarosławiu. Zwycięzcom nagrody wręczyli burmistrz Waldemar Paluch oraz zastępca burmistrza Dariusz Tracz.

30 sierpnia rozegrano turniej w kategorii Młodzika Starszego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 im T. Kościuszki w Jarosławiu.

- Kacper Wysocki z Jarosławia został wybrany jako najwartościowszy zawodnik turnieju

Nagrody wręczył wiceburmistrz Miasta Jarosławia pan Dariusz Tracz.

31 sierpnia w turnieju brało udział 5 drużyn, turniej został rozegrany w kategorii Orlik Starszy o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia Waldemara Palucha.

Turniej został zorganizowany z okazji jubileuszu klubu, w związku z tym nie obyło się bez odznaczeń dla zasłużonych działaczy oraz rodziców. 31 sierpnia udział w uroczystościach wzięli przedstawiciele Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu Józef Kowal oraz Andrzej Papciak.

Puchar okolicznościowy i odznaczenia wręczał Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch.