Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia » Archiwum » 2019 » Wrzesień
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

Kolejne sukcesu UKS TRAMP

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "TRAMP" pod opieką trenerów Wiesława Kutyły oraz Pawła Dernogi nieustannie odnoszą sukcesy i przywożą punkty oraz medale z kolejnych zawodów. Podobnie było w ubiegłą sobotę, 21 września. W Żołędowie k/Bydgoszczy odbyła się IV decydująca runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie.

Po pierwszych trzech rundach prowadziła zawodniczka "Tramp" Jarosław - Natalia Babiak, a Sylwia Zając była na miejscu dziewiątym.

W sobotnich strzelaniach bardzo dobrze zaprezentowała się Sylwia Zając, która nie mając sobie równych wygrała IV rundę. Niestety w 1/4 finału N. Babiak musiała uznać wyższość koleżanki klubowej S. Zając, co spowodowało, że Natalia Babiak zajęła ósme miejsce. Jednak przewaga wypracowana na poprzednich rundach pozwoliła Natalii zająć ostatecznie pierwsze miejsce. 

W tym samym dniu na torach łuczniczych Płaszowianki w Krakowie odbył się Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika. W zmaganiach uczestniczyli młodzi zawodnicy UKS "Tramp". Rywalizacja toczyła sie w kategorii dzieci młodszych, dzieci i młodzików. Wśród chłopców najwyżej uplasował się zawodnik UKS "Tramp" Kacper Głąb, zajmując miejsce trzecie. W kategorii dzieci starszych bardzo dobry wynik wypracowała Aleksandra Chmura, co przy wysokim poziome tych międzynarodowych zawodów, pozwoliło jej uzyskać piąte miejsce. Z dobrym wynikiem w pierwszej dziesiątce znalazła sie również Julia Głąb. Pozostali zawodnicy "Tramp" uplasowali się poza pierwszą dziesiątką. W kategorii młodzików najlepiej zaprezentowała się Urszula Kutyła, zajmując miejsce piąte. 

Tekst i zdjęcia: UKS "TRAMP"

Zawodnikom i trenerom serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów!

Barbara Brzezińska
Kancelaria Burmistrza Miasta
(26.09.2019 | aktualizacja 26.09.2019 09:20)
Archiwum
Luty 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29