Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

(30.07.2018)
31 lipca br. jest ostatnim dniem zgłaszania przez mieszkańców pomysłów w V edycji budżetu obywatelskiego na 2019 rok. Wypełniony formularz dostępny na naszej stronie można złożyć osobiście w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta, czekamy również na propozycje wysłane pocztą i przez Internet. Do podziału jest rekordowa kwota 1 miliona złotych, zatem warto wziąć sprawy w swoje ręce i mieć wpływ na podział środków z miejskiego budżetu. Zapraszamy!
(30.07.2018)
W środę, o symbolicznej godzinie "W" - 17.00, w Jarosławiu przez minutę będzie uruchomiony system alarmowy, w hołdzie składanym Powstańcom, uczestnikom i ofiarom największego polskiego niepodległościowego zrywu w II wojnie światowej.
(30.07.2018)
Czy upał w może być szkodliwy dla zdrowia? Jak postępować, by wysoka temperatura nie była zbyt uciążliwa? Jak postępować, by nie dopuścić do przegrzania organizmu?
(28.07.2018)
Pani Elżbiecie Śliwińskiej-Dąbrowskiej - dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci OJCA składa Burmistrz Miasta Jarosławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta oraz przewodniczący Rady Miasta Jarosławia wraz z Radnymi Rady Miasta.
Strona: «  1 | 2 | 3      [strona 3 z 3 - wszystkich aktualności: 34]
Archiwum