Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

(08.02.2018)
Pani Danucie Grandzie, pracownikowi Urzędu Stanu Cywilnego w Jarosławiu najszczersze wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci MAMY składają Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch wraz z pracownikami Urzędu Miasta oraz Przewodniczący Rady Miasta Jarosławia Janusz Szkodny wraz z Radnymi Rady Miasta.
(08.02.2018)
Nasze miasto zgłosiło swój udział w konkursie organizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, w którym można wygrać pięć Naukowych Stacji Zabaw PGNiG o wartości 100 tys. złotych. Specjalny park eksperymentów i doświadczeń, może powstać również w Jarosławiu, przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Jana Pawła 26). Zachęcamy do głosowania!
(07.02.2018)
Intensywne opady śniegu i silny mróz spowodowały utworzenie nawisów śnieżnych, których usuwanie jest obowiązkiem każdego zarządcy lub właściciela budynku. Dlatego apelujemy do właścicieli budynków o usuwanie na bieżąco z dachów sopli i niebezpiecznych nawisów śnieżnych.
(06.02.2018)
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarosławiu Sp. z o. o. informuje, że w dniu dzisiejszym (6.02) na ul. 3-go Maja – od stacji Statoil do ul. Wodnej w miejscowości Munina wystąpiła awaria rurociągu.
(06.02.2018)
Zima to obciążenie nie tylko dla służb miejskich, ale także dla właścicieli nieruchomości odpowiedzialnych za odśnieżanie swoich nieruchomości oraz przylegających do nich chodników. Przypominamy o obowiązkach utrzymania porządku w okresie zimowym.
(05.02.2018)
W minioną niedzielę (4.02) chłopcy z rocznika 2010 rozegrali II Turniej Piłki Nożnej „Errea Cup 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Jarosławia. W hali sportowej MOSiR rywalizowało osiem zespołów. Zwyciężyła drużyna KAP BARDOMED Krosno z kompletem punktów. Gospodarze uplasowali się na II miejscu. Nagrody oraz wyróżnienia najlepszym drużynom i zawodnikom wręczył burmistrz miasta, Waldemar Paluch.
(05.02.2018)
Kolejny sukces młodego zawodnika PKS-u Kolping i ucznia Szkoły Mistrzostwa Sportowego Jarosław. Dawid Jadam sięgnął po srebrny medal podczas Grand Prix Polski Żaków w Łaziskach Górnych. Zwycięska passa trwa też w drużynie seniorów. Czarno-pomarańczowi są samodzielnym liderem i mogą pochwalić się serią dwunastu wygranych meczów z rzędu. Gratulujemy!
Strona: «  1 | 2 | 3      [strona 3 z 3 - wszystkich aktualności: 37]
Archiwum