Strona główna » Na bieżąco » Aktualności / wydarzenia
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Aktualności / wydarzenia

(21.11.2017)
Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza mieszkańców do składania wniosków w naborze uczestników do Dziennego Domu SENIOR+
(20.11.2017)
Prosimy rodziców/opiekunów dzieci o kontakt w sprawie zapisów do Miejskiego Żłobka „Radosny Zakątek". Od nowego roku Jarosław ma nową jednostkę organizacyjną.
(15.11.2017)
Od 18 do 22 grudnia jarosławski rynek po raz kolejny stanie się tłem dla Jarmarku Bożonarodzeniowego, a centrum miasta przez blisko tydzień zagości szczególna, świąteczna atmosfera. Do współpracy zapraszamy zainteresowanych wystawców. Regulamin oraz karta uczestnictwa znajdują się na stronie Centrum Kultury i Promocji.
(09.11.2017)
Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza Mieszkańców – dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego na kartkę świąteczną z motywem naszego miasta. Najciekawsze projekty zostaną zrealizowane w formie pocztówek rozsyłanych m.in. do zaprzyjaźnionych samorządów, instytucji czy organizacji. Termin nadsyłania prac mija 27 listopada br.
(21.11.2017)
21 listopada przypada święto Pracowników Socjalnych. Z tej okazji Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch kieruje słowa podziękowania oraz najlepsze życzenia.
(21.11.2017)
27 listopada (poniedziałek) o godz. 9.00 w sali narad jarosławskiego ratusza rozpoczną się obrady LVIII sesji Rady Miasta Jarosławia.
(20.11.2017)
„Szlachetna Paczka” to unikalny w skali światowej system precyzyjnej, konkretnej i mądrej pomocy rodzinom w potrzebie zorganizowany na tak dużą skalę. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce. Działa od 2001 roku i co roku łączy setki tysięcy Darczyńców, Wolontariuszy i Rodzin w potrzebie. Wydobywa z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejszego. Jest już dostępna baza Rodzin, które w tym roku czekają na naszą pomoc.
(20.11.2017)
Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego i tenisistka stołowa Parafialnego Klubu Sportowego Kolping z kolejnym międzynarodowym sukcesem! Tym razem wspólnie z reprezentacją Polski zdobyła srebrny medal w Turnieju Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie. Gratulujemy!
(20.11.2017)
Informujemy, że w związku z remontem ulicy Przemysłowej, w dniu dzisiejszym z powodu robót drogowych będzie odbywał się ruch wahadłowy na odcinku od ul. Pruchnickiej do bazy PKS.
(17.11.2017)
Rozsądne używanie Internetu, wiedza na temat korzyści, ale także zagrożeń wynikających z wczesnego korzystania z sieci przez uczniów szkół podstawowych to tematy zajęć i warsztatów, jakie w ramach projektu cyfrowobezpieczni.pl realizuje Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Wojska Polskiego w Jarosławiu.
(17.11.2017)
W najbliższym tygodniu, w sali narad Urzędu Miasta Jarosławia (II piętro, p. 26), odbędą się posiedzenia komisji Rady Miasta Jarosławia.
(17.11.2017)
Mecz w ramach trzecioligowych rozgrywek piłki nożnej JKS 1909, drugoligowe spotkanie piłkarek ręcznych TS MKS „SAN” oraz zawody piłki siatkowej juniorek i młodziczek MKS „SAN – PAJDA” Jarosław to wydarzenia sportowe nadchodzącego weekendu w Jarosławiu.
(17.11.2017)
Rozpoczął się sezon grzewczy, a wraz z nim konieczność ogrzewania naszych mieszkań. Niestety to, co wrzucamy do naszych pieców ma ogromny wpływ na jakość powietrza. Wynikiem tego są czynności podjęte przez Straż Miejską, mające na celu sprawdzanie urządzeń grzewczych pod względem wykorzystywania właściwego opału. Podczas kontrolnej wizyty, każdy właściciel posesji otrzymuje także ulotkę informującą o konsekwencjach palenia odpadami.
(16.11.2017)
W ramach partnerskiej współpracy Jarosławia i Svidnika, dzieci z naszego miasta mogły wziąć udział w Turnieju miast imienia Vasiľa Biroša, zorganizowanym 10 listopada br. na Słowacji. Do sportowej rywalizacja stanęli m.in. młodzi zawodnicy JKS Jarosław rocznik 2007 i 2008. Czarno-niebieska drużyna zajęła II miejsce.
(15.11.2017)
Od kilkunastu lat, z okazji Narodowego Święta Niepodległości w naszym mieście organizowane są nie tylko uroczystości patriotyczne, ale i wydarzenia sportowe. W miniony weekend uczestnicy turniejów piłki nożnej służb mundurowych i szachowego oraz mistrzostw w badmintonie, po raz kolejny walczyli o nagrodę i puchar Burmistrza Miasta Jarosławia. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zawodnikom dziękujmy za stworzenie wspaniałego widowiska sportowego.
Strona: 1 | 2 | 3  »       [strona 1 z 3 - wszystkich aktualności: 42]
Archiwum
Listopad 2017
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12