Strona główna » Galeria » Galeria zdjęć » Imprezy Miejskie
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Imprezy Miejskie

To wydarzenie już od jedenastu lat przyciąga na jarosławski Rynek dzieci, młodzież i dorosłych, którzy przechodząc barwnym korowodem ulicami miasta wspólnie świętują Dzień Europy. W tym roku impreza została zorganizowana 21 maja, a towarzyszyło jej hasło: „Młodzież i Wolontariat”.
14 maja 2011 r. jarosławski Rynek tętnił życiem. Akordeoniści, bandurzyści, grupa teatralna „Plaster”, a także występ Magdy Welc to tylko nieliczne atrakcje jakie czekały na mieszkańców naszego miasta w ramach akcji „Noc Muzeum” i „Noc Zwiedzania Rynku”.
3 kwietnia 2011 r. w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu został zorganizowany koncert charytatywny pod hasłem "Podarujmy dzieciom uśmiech". Gwiazdą koncertu był niemiecki duet Modern Talking Reloaded Double Show, który tworzą Andre Brand i Michael Beurich. Organizatorem charytatywnej imprezy była Jarosławska Fundacja "Pomocna Dłoń" przy wsparciu m.in. Urzędu Miasta Jarosławia. Fotorelacja w obiektywie Patryka Góreckiego.
XVI Artystyczne Spotkania Dzieci i Młodzieży zakończyły się 10 marca 2011 r. koncertem galowym. Celem tej imprezy kulturalnej jest prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży jarosławskich szkół. Każda z placówek prezentowała swój blok programowy, na który składały się wiersze, piosenki, występy kabaretów, tańce narodowe, ludowe i współczesne.
Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek pod patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia już za nami. W niedzielne popołudnie, 23 stycznia br. przed salą wypełnioną po brzegi wystąpili laureaci konkursu wybrani dzień wcześniej na drodze przesłuchań.
Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu oraz Urząd Miasta Jarosławia byli organizatorami XIV Spotkań Teatralnych „Jasełka 2011”. Dwudniowe przesłuchania rozpoczęły się 11 stycznia 2011 r. w sali widowiskowej MOK, a 12 stycznia komisja konkursowa wręczyła wyróżnienia i nagrody laureatom. Wszystkim gratulujemy!
Jak piękne są piosenki kresowe można się było przekonać 24 października br. podczas III Przeglądu Piosenki Kresowej. Organizatorem było Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich o/Jarosław przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury.
W dniach 10-12.09.2010 r. na Rynku jarosławskim odbyła się impreza kulturalna pn. Rekonstrukcja historyczna „Jarmark w XVII - wiecznym Jarosławiu”, zorganizowana w ramach mikroprojektu pt. „Przywracając dawną świetność – Jarmark Jarosławski na mapie kulturalno-gospodarczej Euroregionu Karpackiego”.
Strona: ««  «  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »  »»     [strona 6 z 11 - wszystkich galerii: 107]