Strona główna » Nasze wydawnictwa » marzec, nr 3 (161) / 2006 » Kultura
Bądź na bieżąco z informacjami z Jarosławia, zostaw nam swój e-mail:

Nasze wydawnictwa

marzec, nr 3 (161) / 2006

Konkurs plastyczny

W styczniu br. odbyła się VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży, pod hasłem "Zapobiegam pożarom i ostrzegam przed nimi", w ramach eliminacji gminnych, na poziomie miasta Jarosławia. Konkurs był rozpisany pod patronatem Szefa Obrony Cywilnej Kraju.

Komisja Konkursowa wyłoniona przez Komitet Organizacyjny w składzie: Przewodnicząca - Elżbieta Piekarska - Miejski Ośrodek Kultury; Sekretarz - Kazimierz Kucab - Urząd Miasta Jarosławia; Członkowie: Barbara Chamuła - UM Jarosławia, Marzena Stęc - MOK, Małgorzata Kowal - Miejska Biblioteka Publiczna ustaliła, że na konkurs w ramach eliminacji miejskich zostało zgłoszonych 52 prace, w tym:

  • w grupie I, po pięć prac ze szkół i placówek: SP Nr 4, SP Nr 6, SP Nr 9 oraz po dwie prace z SP Nr 10 i Domu Dziecka Nr 1;
  • w grupie II, po pięć prac ze szkół i placówek: SP Nr 4, SP Nr 6, SP Nr 9 oraz 4 prace z Domu Dziecka Nr 1 i 3 prace z SP Nr 10;
  • w grupie III, ze szkół, gimnazjów i placówek: 4 prace z Domu Dziecka Nr 1 i 2 prace z SP Nr 10;
  • w grupie IV, prace ze szkół, gimnazjów i placówek:
5 prac z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.
Spośród zgłoszonych prac wytypowano po pięć prac w każdej grupie, według kolejności miejsc:

I grupa:
  • Gabriela Broda SP Nr 4 - I miejsce, Adrianna Krzywińska Sp Nr 9 - II miejsce, Jakub Hanula SP Nr 6 - III miejsce, wyróżnienia: Dagmara Gołębiowska SP Nr 6 i Katarzyna Czado - SP Nr 9.

II grupa:
  • Dorota Pupka SP Nr 6 - I miejsce, Agnieszka Odrobina SP Nr 9 - II miejsce, Klaudia Dyrda SP Nr 10 - III miejsce, wyróżnienie: Marta Kubejko SP Nr 9 i Nikola Rusinkiewicz SP nr 10.
III grupa:
  • Monika Pyda SP Nr 10 - I miejsce, Emilia Pieczonka SP Nr 10 - II miejsce, wyróżnienia: Edyta Meder Dom Dziecka Nr 1, Elżbieta Kuźma Dom Dziecka Nr 1, Katarzyna Czyrek Dom Dziecka Nr 1.
IV grupa:
  • Sylwia Gaweł Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - I miejsce, Małgorzata Pieczko Ośrodek Szkolno -Wychowawczy - II miejsce, Rafał Kilar - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy - III miejsce, wyróżnienia: Sabina Jarema - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy, Paulina Kalin Ośrodek Szkolno - Wychowawczy. Łącznie wyłoniono 20 prac z zaleceniem przesłania na eliminacje szczebla wyższego.
Marta Puńko - Maciałek
Numery archiwalne
Listopad 2019
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30